ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Поїзд імені героя-розвідника Максима Яровця вирушить на Луганщину після восьмимісячної перерви

24 Листопада 2020, 11:10
Поїзд імені героя-розвідника Максима Яровця вирушить на Луганщину після восьмимісячної перерви

Потяг «Хмельницький – Лисичанськ», названий на честь загиблого хмельничанина, командира роти розвідки лейтенанта Максима Яровця, відновлює рух.

З середини грудня поїзд № 138/137, який сполучає обласний центр з Лисичанськом, відновлює свій рух. Він, як і раніше, курсуватиме щодня, долатиме під час рейсу понад тисячу кілометрів і проїжджатиме територією 5 областей України. Дістатися з Хмельницького на Луганщину без пересадок – упродовж 8 місяців через пандемію пасажири Укрзалізниці не могли.

Цей поїзд називають рекордсменом, а його маршрут – одним із найпопулярніших в Україні. Минулого року він перевіз майже півтора мільйона пасажирів. Але особливим його вважають не через це. Минулого року потягу присвоїли ім’я «Максим Яровець». Він єдиний в Україні названий на честь полеглого на Сході військового.

Продаж квитків на потяг уже відкритий.

Під час слідування потяга на всьому його шляху провідники постійно проводять необхідні в умовах пандемії  заходи дезінфекції. Окрім того, нині тимчасово у вагонах не можна буде придбати чай чи каву.

У перший рейс із Хмельницького потяг «Максим Яровець» вирушить 13 грудня о 17.24. До Лисичанська прибуде за 20 годин.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини