ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Полтавщині близько 160 строковиків-зв’язківців склали Військову присягу на вірність Українському народові

7 Листопада 2020, 14:26
На Полтавщині близько 160 строковиків-зв’язківців склали Військову присягу на вірність Українському народові

Урочистий захід відбувся у 179-му навчально-тренувальному центрі військ зв’язку Збройних Сил України за участю молодих воїнів цьогорічного осіннього призову.

– Ані  карантинні обмеження,  ані прохолодна погода аж ніяк не вплинули на бадьорий та святковий  настрій особового складу та алгоритм проведення заходу,   – відзначив  начальник Центру полковник Ігор Міцюк. – Адже всі молоді воїни у повному обсязі успішно опанували початковий курс загальновійськової підготовки та на практиці підтвердили позитивну налаштованість на проходження військової служби.

Вітаючи особовий склад з цією визначною подією, командир військової частини відзначив, що прийняття Військової присяги – це не просто урочистий ритуал, а важливий крок становлення кожного як захисника, як свідомого громадянина.

Керівник навчального центру особливо відзначив, що цьогорічний осінній призов молодого поповнення у порівнянні з минулим значно «помолодшав». Так, близько чверті молодих воїнів – юнаки віком 18-19 років. До 15 відсотків від загальної кількості призовників мають вищу освіту. А близько тридцяти строковиків готові підписати з військом контракт.

– Вибір майбутньої професії військового – справа серйозна і потребує не тільки особистого бажання, а і відповідності певним критеріям, – поділився своїми думками солдат Віктор Демчук. – Тому спочатку і хочу перевірити себе  на строковій службі, щоб потім без якихось пересторог стати контрактником.

Солдат Іван Кучеренко має вищу технічну освіту, до призову працював айтішніком в одній з приватних фірм. Про військову службу за контрактом мав, за його словами, уявлення  «хитке та обмежене». Але протягом проходження курсу загальновійськової підготовки та спілкування з командно-інструкторським складом навчального центру все дедалі більше схиляється до ухвалення рішення теж підписати контракт зі Збройними Силами.

Завершився святковий ритуал проходженням урочистим маршем та виносом Бойового Прапору військової частини.

Фото автора

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини