ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Юридична сотня» презентувала довідники про захист ветеранів у кримінальних та адміністративних провадженнях

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Листопада 2020, 15:09

Практика розгляду військових справ досі неусталена, тому такі збірки можуть стати в пригоді насамперед адвокатам та правозахисникам, які надають правову допомогу ветеранам.

У збірках міститься аналіз судових справ, що стосуються військових злочинів, відповіді на найпоширеніші запитання, що можуть цікавити ветеранів, з посиланням на актуальну судову практику зі спірних питань.

Довідник Як допомогти ветерану: практичні поради юристам з питань соцзахисту ветеранів містить відповіді на найпоширеніші запитання, з якими ветерани звертаються до юристів, а також актуальну судову практику зі спірних питань, які потребують додаткового тлумачення. Він буде корисним для фахівців, які надають правову допомогу ветеранам, і для адвокатів системи безоплатної правової допомоги.

Довідник з питань захисту в кримінальних справах (військові злочини)  може стати в пригоді передусім адвокатам, які захищають підозрюваних/обвинувачених у військових злочинах, містить поради з налагодження співпраці між адвокатом і клієнтом, а також значну кількість прикладів судових справ, що стосуються військових злочинів.

Довідники створено за підтримки ПРООН в Україні.

Стежте за нами в Instagram