ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уряд схвалив проєкт Держбюджету-2021 до другого читання та направив до Верховної Ради

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Листопада 2020, 9:20 0

Кабінет Міністрів України схвалив доопрацьований Міністерством фінансів проєкт державного бюджету-2021 до другого читання та направив на розгляд Парламенту. Про це повідомляє Урядовий портал.

– Ми завершили підготовку проєкту Державного бюджету на 2021 рік. Це якісний, чітко прорахований, збалансований документ, який є дійсно реальним до виконання. Ми ґрунтовно опрацювали всі правки та пропозиції народних депутатів, викладені в постанові Верховної Ради про схвалення Бюджетних висновків, якими було передбачено внесення низки змін до проєкту бюджету на 2021 рік до другого читання, – зазначив міністр фінансів Сергій Марченко під час представлення документа на позачерговому засіданні Уряду.

В основу Бюджетних висновків увійшла 2 451 пропозиція парламентарів, що по суті складає орієнтовно ще один такий бюджет. Мінфіном враховано більшість з наданих депутатами пропозицій, виходячи з пріоритетності видатків, наявних можливостей ресурсної частини бюджету і стану національної економіки.

– Для нас принциповим було те, щоб всі видатки були підтверджені реальними доходами. Тут немає місця надутим або прихованим доходам. У процесі доопрацювання ми проводили консультації з МВФ щодо формування спільного бачення основних бюджетних показників у рамках програми партнерства України і МВФ – рамки доходів, видатків і дефіциту. В цілому параметри бюджету-2021 збігаються з оцінками фахівців Фонду, що було важливим для продовження успішної співпраці між Україною та МВФ, – повідомив Сергій Марченко.

Читайте нас у Facebook
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
Новини