ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Миколаївський бронетанковий завод передав до війська партію оновлених БТР-80

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Листопада 2020, 15:51 4

Державне підприємство «Миколаївський бронетанковий завод», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», успішно завершило виконання контракту та передало державному замовнику партію відновлених БТР-80 із покращеними тактико-технічними характеристиками.

Як повідомляє медіацентр «Укроборонпрому», фахівці підприємства провели капітальний ремонт бронетранспортерів, відновили роботу всіх вузлів і агрегатів, а також встановили новітні прилади спостереження, навігації та зв’язку українського виробництва.

«Після покращення тактико-технічних характеристик, бронетранспортери стали більш зручними у керуванні у темний час доби, адже вони оснащені новітніми тепловізорами. Обзорність та розпізнавання цілі також суттєво поліпшені. А нові прилади цифрового зв’язку БТР-80 відповідають стандартам НАТО та мають вищий рівень захищеності від радіоперехоплення. Оновлені бронетранспортери вже передано нашим військовим», – пояснив директор Миколаївського бронетанкового заводу Юрій Кравченко.

Довідково

ДП «Миколаївський бронетанковий завод» – одне з основних підприємств «Укроборонпрому», що спеціалізується на ремонті та модернізації броньованої колісної техніки для Збройних Сил України. Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 6 листопада 2019 року №913, підприємство внесено до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Озброєння та техніка