ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовослужбовці Збройних Сил, які беруть участь у операції об’єднаних сил, продовжують підвищувати майстерність на полігонах Донеччини

Прочитаєте за: 3 хв. 25 Листопада 2020, 17:18 9

В одному із підрозділів, які залучені до виконання бойових завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил, пройшли навчання зі штурмовими та окремими підрозділами забезпечення. Під час тренувань відпрацьовувались вогневі вправи з автоматом АК-74, тактичні вправи з переміщення на полі бою та тактична медицина. Про це повідомляє пресслужба ООС.

До підготовки були залучені змішані групи військовослужбовців, де пліч-о-пліч відпрацювали навички як досвідчені воїни, так і молоде поповнення. Такий підхід дозволяє максимально ефективно готувати особовий склад із врахуванням бойового досвіду, здобутого в боротьбі з російським агресором.

– Спочатку бійцям потрібно було виявити ворожі позиції, визначити спостережні пости, вогневі точки, місця розташування особового складу. Потім – приховано наблизитися, рухаючись «двійками», «трійками» і, прикриваючи один одного, зайняти ворожі позиції, знищити ворога чи захопити в полон, – розповів головний сержант зенітно-артилерійського взводу Сергій із позивним «Змій».

На заняттях із тактичної медицини особовий склад батальйону відпрацював накладання турнікета, різних видів пов’язок та бандажів.

– Такі заняття проводяться для того, аби особовий склад міг якісно і швидко надавати допомогу при пораненнях під час бойових дій і тим самим зберегти власне життя чи життя побратимів, – пояснює санітар медичного пункту Олег. – Крім того, отримані знання та навички будуть корисними і в цивільному житті, адже, скажімо, травми, отримані під час ДТП, є дещо подібними до бойових поранень чи травм. А отже, є подібною і перша медична допомога.

Керівник навчань майор Олексій каже, що заняття з особовим складом проводяться регулярно, за розкладом бойової підготовки підрозділів батальйону. Навчання з бойовою стрільбою відбуваються щотижня. Крім того, майже щоденно командири відділень і взводів на першій і другій лінії проводять навчання з підлеглим особовим складом, щоправда, без стрільб.

– Перемога здобувається завдяки двом складовим: бойовому духу і навченості, – говорить офіцер. – Хороша виснажлива бойова підготовка завжди піднімає самооцінку солдата і сприяє підвищенню бойового духу. А навченість дає впевненість у своїх діях.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини