ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Військово-Морських Силах України триває Курс планування логістичного забезпечення операцій відповідно до стандартів НАТО

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Листопада 2020, 13:56 2

До Одеси в межах операції ORBITAL для проведення занять прибули представники Королівського військово-морського флоту Великої Британії.

− Протягом тижня  британські інструктори місії ORBITAL проводять з нами заняття з логістичного забезпечення, − розповідає начальник групи логістики флотилії ВМС ЗС України капітан 2 рангу Віталій Спекторук. − Серед головних завдань −  надати військовим морякам знання з питань структури логістичних органів НАТО та Королівського флоту Великої Британії, розібратися у принципах планування процесу логістичного забезпечення. Усе це потрібно для того, щоб ми змогли досягнути відповідного рівня взаємодії, виконуючи спільні завдання у складі багатонаціональних тактичних груп,   міжнародних навчань та спільних тренувань типу PASSEX.

Українські військові моряки вивчали логістичні принципи НАТО, ознайомились з логістичною структурою організації Північноатлантичного договору та держав-партнерів, а також операції UNIFIER з питань здійснення логістичного забезпечення підрозділів Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Під час занять розглядались різні варіанти планування логістичного забезпечення.  Українська сторона спільно з іноземними партерами розробляла та складала плани роботи під кожен окремий випадок практичного застосування підрозділів ВМС. Наприклад, серед основних завдань вивчалося питання «що потрібно завантажити на корабель та за який проміжок часу?» для того, аби корабель зміг якісно виконувати завдання в морі, або питання «що інженерній службі необхідно зробити до виходу з пункту базування?»  тощо. Тобто, відпрацьовували всі деталі логістичного забезпечення операцій відповідно до стандартів НАТО.

Як зазначив інструктор місії ORBITAL капітан 3 рангу Ендрю Макконокі, інформація, яку вони надають українським військовим морякам, сприймається дуже добре та ефективно.

− Здобуті знання посилять можливості українських моряків ефективно виконувати будь-які завдання з питань логістичного забезпечення під час міжнародних навчань та спільних операцій, − додав Ендрю Макконокі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Навчання та тренування, Новини