ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Осінній призов на Закарпатті вже виконано на 65%

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Листопада 2020, 15:01 1

Хоча в Україні осіння призовна кампанія на строкову військову службу ще не добігає кінця, та деякі обласні ТЦК і СП відправляють до навчальних центрів останні команди юнаків.

Зважаючи на певні обставини, у багатьох регіонах є свої проблеми з призовом, проте переважна більшість української молоді охоче йде виконувати свій Конституційний обов’язок і навіть підписує військовий контракт.

Одним з таких регіонів є Закарпаття, де план осіннього призову вже виконано на 65 %.

— У цьому році обсяг набору на осінній призов дещо менший, ніж був навесні, — повідомив заступник військового комісара — начальник сектору комплектування Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Юрій Величканич. — Якщо навесні призвали 410 осіб, то цієї осені мусимо відправити на строкову 310 юнаків. Наразі в навчальні центри військових формувань уже направили понад двісті хлопців. Найбільше — в ЗСУ.

Найкращі показники відбору майбутніх строковиків показують  Ужгородський, Мукачівський, Хустський та Міжгірський райони. А серед призовників є охочі підписати контракт і професійно займатися військовою справою.

— Як свідчить практика, здебільшого закарпатська молодь підписує контракт уже після або під час проходження строкової служби. Тобто тоді, коли хлопці переконуються в якості харчування, всіх видів забезпечення, надійності соціальних і медичних гарантій, — зазначив Юрій Величканич. — Уже під час цього призову маємо близько десяти осіб, які виявили бажання відразу підписати військовий контракт.

Як додали у Закарпатському обласному центрі комплектування, всі призовники проходять тестування методом ІФА на захворювання COVID-19, забезпечені масками й під час медкомісій дотримуються відповідних дистанцій.

— Ми вже виявили кількох осіб з ознаками COVID-19, яких одразу ж відправлено на ізоляцію й лікування. Але це фіксували виключно на первинних етапах медичного огляду, — додав Юрій Величканич. — Тобто на обласний збірний пункт призовники прибувають здорові, вже з відповідними сертифікатами про проходження тестування.

Фото Олександра КОРОБКО

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Сюжет