ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За розкрадання коштів під час будівництва казарм підозрюваному загрожує від 7 до 12 років ув’язнення

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Листопада 2020, 12:04

Орган досудового слідства Головного управління Національної поліції в Одеській області за процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону завершив досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо керівника одного з комерційних підприємств.

За даними слідства зловмиснику оголошено підозру за привласнення бюджетних грошових коштів у розмірі 4,3 млн гривень шляхом зловживання своїм службовим становищем та службового підроблення за частиною 5 статті 191, частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України.

Досудовим слідством встановлено, що вказані кошти були виділені Південним ТерКЕУ та призначались для будівництва казарми поліпшеного планування для військовослужбовців у Подільську Одеської області.

Відповідно до оголошеної підозри,  керівник  комерційного підприємства у 2018 році свідомо вніс неправдиві відомості до актів приймання виконаних робіт про завищення обсягів підрядних робіт, які фактично підприємством не виконувались. Вказані акти надалі були обліковані у первинному бухгалтерському обліку.

Унаслідок умисних злочинних дій правопорушник заволодів бюджетними грошовими коштами в особливо великих розмірах.

За вчинений злочин підозрюваному загрожує покарання в місцях позбавлення волі строком від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Після затвердження прокурором обвинувального акту матеріали кримінального провадження, відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства України, буде спрямовано до суду.

Нагадаємо, що лише за вироком суду особа може вважатися винуватою, за умови, коли її вина буде доведена в установленому законом порядку і встановлена обвинувальним вироком суду.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook