ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна та Канада обговорили реформи в оборонно-промисловій галузі та подальші кроки Мінстратегпрому

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Листопада 2020, 10:12 2

Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський провів офіційну зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою-Кронін.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Олег Уруський поінформував пані Посла щодо процесу становлення Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості та реформування оборонно-промислової галузі України. Повідомив про поточні дії у сфері нормотворчої діяльності. Зокрема зазначив, що робота над Законом України «Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності» завершена, надалі документ має пройти належні законодавчі процедури для його прийняття. Щодо ситуації із Стратегією розвитку ОПК – наголосив, що документ наразі приводиться у відповідність до нових реалій та рішення РНБО України.

Зі свого боку Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза-Кронін зазначила, що уважно спостерігає за процесами трансформації, які відбуваються в Україні. Звернула увагу на події навколо ДК «Укроборонпром» та ДКАУ, реформи оборонно-промислової галузі України та подальших кроків Мінстратегпрому.

Олег Уруський наголосив, що Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості не має планів втручатися у господарську діяльність підприємств стратегічних галузей промисловості України, окремою складовою якої є оборонна промисловість. Значна частина вжитих на сьогодні кроків зосереджені на прискоренні процесу реформ та підвищенні ефективності функціонування системи управління галуззю. Зокрема передача окремих підприємств авіаційної галузі в юрисдикцію Мінстратегпрому є першим кроком на шляху формування в Україні нового середовища, де існуватимуть дві державні холдингові компанії, однією з яких буде «Аерокосмічні системи України» (робоча назва). Як тільки підприємства будуть передані до Мінстратегпрому, розпочнеться процес їхньої корпоратизації відповідно до стандартів ОЕСР.

На завершення сторони висловили впевненість в подальшому розвитку співробітництва між країнами, яке має значний потенціал. Олег Уруський зазначив, що Канада є для України важливим партнером в протидії російській агресії, проведенню реформ та розбудові сучасної України.

Читайте нас в Telegram