ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командування військами США в Європі й Африці об’єднали в єдине командування USAREUR-AF

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Листопада 2020, 12:00 6

Про це йдеться у пресрелізі командування USAREUR-AF.

Очолив його командувач Сухопутними військами США в Європі генерал Крістофер Кавалі.

«Нова командна структура виконуватиме важливу роль щодо підтримки місій на двох взаємопов’язаних театрах військових дій, а створення єдиного центру управління підвищить оперативність реалізації ухвалених рішень, так само як і прискорить реагування на надзвичайні регіональні та глобальні ситуації», — йдеться у повідомленні USAREUR-AF.

У збройних силах пояснили, що нова організація, відома як армія США в Європі та Африці, підвищить здатність армії розв’язувати африканські та європейські стратегічні й оперативні завдання. Консолідація дозволить також підвищити маневреність і здатність перекидати сили й засоби з одного театру військових дій на інший для підтримки як африканського, так і європейського командування США.

«Це не просто консолідація штаб-квартири, це консолідація можливостей по всьому театру», — сказав Кавалі. — Європейський та африканський театри нерозривно пов’язані. Їхня тісна географія та економічні зв’язки означають, що питання регіональної безпеки охоплюють обидва континенти».

«Це об’єднання підвищить глобальну й регіональну готовність і сприятиме реалізації Національної оборонної стратегії. Нова структура підвищить ефективність управління та контролю, гнучкість і можливості проведення масштабних, спільних і комбінованих операцій», — заявив міністр Сухопутних військ США Райан Маккарті.

Структура армії США в Європі та Африці за останній рік сильно змінилася. У лютому департамент Сухопутних військ оголосив про відновлення діяльності V корпусу з передовим штабом в Європі.

Як тільки V корпус буде повністю готовий до виконання місії, він зосередиться на Європі й візьме на себе оперативні й тактичні функції армії США в Європі та Африці. Колишнє африканське командування наразі трансформовано в Південно-Європейську бойову групу Сухопутних військ США, відповідальну за Африку (SETAF-AF).

Очікується, що консолідація буде завершена до кінця 2022 фінансового року. Всі підрозділи армії США в Африці будуть переведені в USAREUR-AF.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Армії світу