ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Національну академію сухопутних військ відвідала делегація збройних сил Канади

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Листопада 2020, 9:35 2

21 листопада, до Національної академії сухопутних військ завітала делегація ЗС Канади на чолі з командиром операції «Unifier» підполковнком ЗС Канади Сарою Хір. Про це повідомляє пресслужба Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Під час зустрічі з керівним складом вишу начальник Академії генерал-лейтенант Павло Ткачук коротко ознайомив іноземних гостей зі структурою, завданнями та діяльністю навчального закладу. Він також наголосив на значному внеску канадської армії у підготовку підрозділів Збройних Сил України.

— Тренувальна місія Збройних сил Канади в Україні UNIFIER вже давно стала невіддільною частиною з вишколу бойових підрозділів українського війська. І надзвичайно приємно і відповідально, що найбільші зусилля наші канадські друзі та партнери зосередили саме у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ — звертаючись до присутніх, зазначив генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Також під час зустрічі було обговорено результати спільної роботи й окреслено напрямки подальшої співпраці.

На завершення зустрічі відбувся обмін сувенірами, після чого канадські військовослужбовці оглянули експозицію академічного музею та навчально-матеріальну базу навчального закладу.

Читайте нас в Telegram