ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Романтик безмежного неба

Life story: історії військових
Прочитаєте за: 2 хв. 21 Листопада 2020, 8:34

На його рахунку вже понад сотню стрибків з парашутом. Свій купол командир роти десантного забезпечення капітан Сергій Балас наповнював як денною блакиттю українських небес, так і темно-зоряним мовчанням під час стрибків уночі. У «кейсі» офіцера — стрибки як з гелікоптера Мі-8, так і літаків військово-транспортної авіації. Та найважчий та пам’ятний для нього другий стрибок.

 

— Розумієте, це дуже індивідуально для кожного десантника, — поділився офіцер. — Усі згодні з одним: перший стрибок — найлегший. Бо ти ще не усвідомлюєш того, що робиш, що може статись. А от «переломним» буквально може бути другий, третій і навіть четвертий. Та якщо знайшов у собі сили вимкнути отой внутрішній страх, всі інші стрибки будуть лише в задоволення.

Сергій прийшов до війська ще у 2011 році курсантом Національної академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного.

— Щодо обрання військової спеціальності, не вагався ні секунди, — каже він. — Лише в десант!

На переконання офіцера, бути десантником може далеко не кожен. Адже для цього потрібно мати не лише наснагу та відповідну психологічну й фізичну підготовку. Потрібно «хворіти» небом, бути романтиком своєї служби. Не просто виконувати посадові обов’язки, а любити те, що робиш. І ці почуття мають бути такими сильними та справжніми, щоб «запалювати» ними людей навколо.

— Ви знаєте, моя дружина — абсолютно цивільна людина, — продовжив Сергій. — Та й вона нещодавно сказала, що теж хоче стрибнути з парашутом, аби зрозуміти мою службу. Тож незабаром у нас буде повноцінна «парашутна» сім’я.

У святковий для кожного десантника день АрміяІnform бажає всім воїнам цієї важкої, але романтичної військової професії лише повних куполів, стрибків задля насолоди й підтримання форми виключно у мирних умовах.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Переможний рейд Сагайдачного: як українці змусили московитів підписати принизливий мир і віддати захоплені землі

Завершальним етапом так званого смутного часу в московії стала польсько-московська війна 1617—1618 років.

Уранці росіяни вдарили по Дніпру
Уранці росіяни вдарили по Дніпру

Російські окупаційні війська вранці 22 квітня атакували місто Дніпро. Сталося кілька пожеж.

Понад 230 боєзіткнень за добу: ситуація на найгарячіших напрямках фронту
Понад 230 боєзіткнень за добу: ситуація на найгарячіших напрямках фронту

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 231 бойове зіткнення.

Ворог атакував залізницю: у Запоріжжі загинув помічник машиніста
Ворог атакував залізницю: у Запоріжжі загинув помічник машиніста

Вночі 22 квітня ворожі БПЛА на станції Запоріжжя-Ліве атакували сортувальний парк. У момент удару на колії перебував поїзд з електровозом.

І тут «малюк»: британська компанія представила дрони-перехоплювачі нового покоління
І тут «малюк»: британська компанія представила дрони-перехоплювачі нового покоління

Компанія London Defence R&D представила дрони-перехоплювачі з автономною системою, здатною самостійно виявляти та знищувати повітряні цілі.

Генштаб ЗСУ назвав втрати російської армії за добу
Генштаб ЗСУ назвав втрати російської армії за добу

Російські окупаційні війська за минулу добу втратили 1140 військових вбитими та кілька одиниць бронетехніки.

ВАКАНСІЇ
Радіотехнік БпЛА, FPV

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

123 ОБрТрО

Стрілець

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Водій-військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Гранатометник

від 21000 до 21000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Бойовий медик

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

--- ---