ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Загрози життю військового, який зазнав поранення у районі Авдіївки, немає

Новини
20 Листопада 2020, 15:00
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

До Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І.І. Мечникова евакуаційним транспортом доправлено військовослужбовця Об’єднаних сил, який зазнав поранення у районі Авдіївки на Донеччині.

За словами генерального директора ОКЛ імені І.І. Мечникова Сергія Риженка, військовослужбовцю Збройних Сил України надали допомогу в 66-му військовому мобільному госпіталі, а потім доправили на подальше лікування до Дніпра.

– 21-річний воїн зазнав важкої черепно-мозкової травми, акубаротравму та поранення ока, – повідомив Сергій Анатолійович. – Після прибуття до лікарні Мечникова пораненого оглянули всі спеціалісти та обробили рани. Пацієнт лікується у відділенні політравми. Він у стані середньої важкості, потрошку йде на поправку і наразі загрози життю військового немає.

Лікарі запевняють, що активно лікують захисника і вже сьогодні ввечері планують перевести його до нейрохірургічного відділення.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform

Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів
Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів

Дрони батальйону Black Sky 3-ї бригади НГУ «Спартан» знищили російський катер у тимчасово окупованому Маріуполі.

Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ
Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм, а згодом пішов в СЗЧ

Котеджі під прицілом: кремль хоче наповнювати бюджет штрафами
Котеджі під прицілом: кремль хоче наповнювати бюджет штрафами

У росії планують дедалі активніше наповнювати бюджет за рахунок штрафів і санкцій проти власних громадян та бізнесу.

Олександр Сирський: ЗСУ досягли переваги над ворогом у застосуванні FPV-дронів
Олександр Сирський: ЗСУ досягли переваги над ворогом у застосуванні FPV-дронів

Українські безпілотники дедалі відчутніше змінюють ситуацію на фронті та завдають ударів не лише по передовій, а й у глибокому тилу російських військ.

ВАКАНСІЇ
Olx Стрілець стрілецького підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

RobotaUa Начальник полігону

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Командир взводу перехоплювачів БПЛА ЗРАД 160 ОМБР

від 20000 до 120000 грн

Деражня

Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП

WorkUa Водій, військовослужбовець

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

RobotaUa Майстер з ремонту та обслуговуванню безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь