Прийшов у ЗСУ ще 2017 року. Після АТО, ООС та поранення під час широкомасштабного вторгнення військовий продовжує свою кар’єру: з…
Польща була і залишається найвідданішим другом України у питаннях протидії гібридній російській агресії, тому важливо зберігати єдність, збагачувати союзницький потенціал в оборонній сфері обох країн.
Про це за підсумками зустрічі заявив на своїй сторінці у Фейсбук Секретар РНБО Олексій Данілов.
«Мій колега – Керівник Бюро національної безпеки Республіки Польща Павел Солох зробив важливу заяву про те, що НАТО має допомагати Україні і Грузії зміцнювати їх стійкість зважаючи на загрози з боку Росії. Цілком підтримую думку Павела Солоха про важливість збереження єдності, збагачення союзницького потенціалу в оборонній сфері», – зазначив Олексій Данілов.
За його словами, це чергове підтвердження послідовної підтримки польською стороною нашої держави в її європейських і євроатлантичних прагненнях. Тільки разом країни-члени НАТО й їх партнери можуть протистояти спільному ворогові.
«Ми з Павелом Солохом постійно перебуваємо на зв’язку, обговорюємо актуальні виклики у сфері безпеки. Думаю, що суттєвим внеском у зміцнення безпеки євроатлантичного простору стане активізація співпраці наших відомств у новому форматі на кшталт «Люблінського трикутника». Польща – наш надійний партнер у нинішні складні для України часи. Ми це цінуємо!», – наголосив Секретар РНБО Олексій Данілов.
У ніч на 18 червня противник атакував 7 балістичними ракетами «Іскандер-М» і 239 БПЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та дронами-імітаторами типу «Пародія».
Прийшов у ЗСУ ще 2017 року. Після АТО, ООС та поранення під час широкомасштабного вторгнення військовий продовжує свою кар’єру: з…