ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Стратегічні комунікації є одним з важливих елементів співробітництва з НАТО — Анатолій Петренко

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Листопада 2020, 13:54 0

На цьому сьогодні, 17 листопада, наголосив заступник Міністра оборони України Анатолій Петренко під час робочої зустрічі з директором Центру інформації та документації НАТО в Україні Вінетою Кляйне.

Анатолій Петренко привітав Вінету Кляйне з призначенням на посаду директора Центру та висловив сподівання щодо продовження дружньої та плідної співпраці.

Основною темою зустрічі стало обговорення співробітництва у сфері стратегічних комунікації та публічної інформації, а також реалізації спільних проєктів з Центром, спрямованих на популяризацію цінностей і принципів Північноатлантичного альянсу.

Заступник Міністра оборони України акцентував увагу на основних національних інтересах України, а саме на набутті повноправного членства в НАТО, що прописане в Конституції та Стратегії національної безпеки України.

Анатолій Петренко запевнив керівництво Центру у готовності розвивати співпрацю за напрямками, які наближатимуть нашу державу до Альянсу.

Серед іншого він поінформував Вінету Кляйне про продовження впровадження оборонної реформи у Міністерстві оборони та Збройних Силах України, а також про пріоритети та ключові  напрямки діяльності оборонного відомства.

У цьому контексті посадовець відзначив важливість отримання Україною статусу партнера з розширеними можливостями НАТО та ті основні аспекти співпраці,  яке він відкриває для України.

Також в рамках робочого візиту до Міністерства оборони представники делегації Центру взяли участь у щоденному церемоніалі вшанування загиблих українських захисників. Анатолій Петренко та Вінета Кляйне вшанували загиблих українських Героїв та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Читайте нас у Facebook