ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Виставковий проєкт “Голодомор: нищення ідентичності” презентували в окремому ремонтно-відновлювальному полку

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Листопада 2020, 17:12

15 листопада, за активної підтримки Національного музею голодомору-геноциду у військовій частині було відкрито і презентовано інформаційний виставковий проєкт “Голодомор: нищення ідентичності”. Він був створений до 85-х роковин Голодомору-геноциду.

Заступник командира військової частини з морально-психологічного забезпечення підполковник Олег Домбровський представив присутнім завідувача виставково-експозиційного відділу Музею Голодомору Яну Гринько, яка онлайн розповіла військовослужбовцям про суть виставки, її особливості та цікаві факти з історії України та відновлення нашої ідентичності.

– На те, що під час Голодомору йшлося саме про знищення української ідентичності, звернув увагу й автор терміна “геноцид” Рафаель Лемкін. Виступаючи у 1953 році з доповіддю “Радянський геноцид в Україні”, він чітко зазначив: “Це не просто масове вбивство. Це – геноцид, винищення не лише окремих осіб, а й культури і нації”, – зазначила Яна Гринько.

Військовослужбовцями полку було підготовлено відеосюжет, що закликає всіх українців долучитись до загальнонаціональної хвилини пам’яті під гаслом “Запали свічку”, яка відбудеться 28 листопада 2020 року о 16 годині.

Пресслужба ремонтно-відновлювального полку

Читайте нас у Facebook
Мітки: