ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад 900 учасників АТО/ООС отримали земельні ділянки під будівництво або грошові компенсації в Тернополі

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Листопада 2020, 16:32

Понад 900 тернополян, які брали безпосередню участь в АТО/ООС, скористалися правом та отримали земельні ділянки в межах міста або грошову компенсацію за належні їм наділи.

До 2018-го учасникам бойових дій Тернополя міська рада видавала земельні ділянки. За цей час наділи для обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд отримали 753 ветерани.

У березні 2018 року ухвалено рішення, згідно з яким учасники бойових дій, що проживають у Тернополі, замість земельної ділянки можуть отримати грошову компенсацію. Натепер така компенсація сягає понад 75 тис. грн, виплачують її з бюджету громади. Сума розраховується з урахуванням базової вартості 1кв. м нормативної грошової оцінки земель міста й виплачується в розмірі грошової оцінки земельної ділянки площею 0,06 га. За цей час компенсацію отримали 153 особи на загальну суму 11,5 млн грн.

Перелік документів і першочерговість отримання компенсації за земельні наділи затверджено «Порядком виплати грошової компенсації за земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та які зареєстровані у Тернополі».

Крім того, Тернопільська міська рада передала 22 земельні ділянки родинам загиблих українських героїв.

31
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram