ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Чернігові стартував конкурс до Дня Збройних Сил України «Слава та гордість українського народу»  

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Листопада 2020, 19:50

Чернігівська міська централізована бібліотечна система за ініціативи ветеранів АТО/ООС, зокрема голови ГО «Спілка 13 БТРО» Ігоря Бизгана, та підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міськради, розпочала проведення відкритого національно-патріотичного конкурсу «Слава та гордість українського народу», який присвячується Збройним Силам України.

Конкурс покликаний підтримати талановиту учнівську молодь, заохочувати дітей та підлітків до творчості, виховувати їх патріотами України, прищеплювати любов та повагу до національних цінностей нашого народу.

– Взяти участь у конкурсі ми запрошуємо юнь 10–17 років, – розповіла кураторка заходу Олена Пилипенко. – Щоб залучити якомога більше дітей та підлітків, конкурс налічує три номінації: «Поезія», «Коротка проза» та «Малюнок». Тобто кожен учасник має можливість продемонструвати свій особливий хист і талант. Переможці визначатимуться у двох вікових групах: 10–14 та 15–17 років. Усі учасники отримають пам’ятні дипломи, а переможці – автори трьох найкращих робіт в кожній номінації – будуть нагороджені й цінними призами.

Відбір робіт на конкурс триватиме до 5 грудня включно, а  переможців оголосять саме в День Збройних Сил України. Усі роботи учасників будуть розміщені на сайті Чернігівської міської комунальної централізованої бібліотечної системи.

Як зазначила Олена Пилипенко, національно-патріотичний конкурс «Слава та гордість українського народу» в Чернігові відбувається вперше. Але планують, що він стане щорічним.

3
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook