ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Суб’єкти сектору безпеки і оборони мають виконати державне оборонне замовлення у повному обсязі та вчасно

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Листопада 2020, 13:50 0

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов наголосив, що суб’єкти сектору безпеки і оборони України мають забезпечити виконання державного оборонного замовлення у повному обсязі у максимально стислі строки.

Про це він заявив під час міжвідомчої наради з питань розвитку оборонно-промислового комплексу та виконання державного оборонного замовлення для забезпечення потреб Збройних Сил України у 2020 році.

Учасники наради обговорили, зокрема стан виконання рішення РНБО України від 18.02.2020 «Про основні показники державного оборонного замовлення на 2020 рік та 2021, 2022 роки», введеного в дію Указом Президента України від 27.02.2020 № 59 у частині завдань з реформування та розвитку ОПК, проблемні питання і пропозиції щодо їх вирішення.

Олексій Данілов акцентував на неприпустимо низькому рівні виконання центральними органами виконавчої влади указу глави держави Володимира Зеленського, яким передбачено першочергові заходи, зокрема, з реформування ОПК.

Також Секретар РНБО України заявив про необхідність вжиття невідкладних заходів до підвищення ефективності і результативності роботи Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

 

Читайте нас в Telegram