ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пам’ять про загиблого водія санітарного авто Сергія Майбороди на Донеччині зберігають земляки

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Листопада 2020, 20:00 2

У Билбасівці поблизу Слов’янська відкрили пам’ятну дошку на честь загиблого морпіха Сергія Майбороди. Її встановили на фасаді місцевої школи, у якій навчався Герой.

Старший матрос, водій санітарного автомобіля 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ Сергій Майборода народився 2 грудня 1971 року у Билбасівці. За словами односельців, Сергій завжди був патріотом. Тож ніхто не здивувався, коли на початку 2017-го він пішов служити до війська і захищати рідний Донбас, йдеться у повідомленні «Вчасно».

Життя Сергія Майбороди обірвалося 1 липня 2019 року. Цього дня в санітарному автомобілі разом із бойовим медиком сержантом Іриною Шевченко він здійснював евакуацію пораненого. Ворог з ПТРК поцілив у їхній  санітарний автомобіль з емблемою Червоного Хреста. Цим злочином російські окупанти поставили себе поза міжнародними законами, нормами міжнародного гуманітарного права.

Сергій загинув миттєво, санінструктор Ірина Шевченко невдовзі померла в лікарні. Вижив лише поранений боєць, якого вони евакуйовували.

На церемонії були побратими Сергія з бригади морської піхоти. Вадим Петрушенко  розповів, що морпіхи згадують його як «душу компанії». За Сергієм сумують, його дуже не вистачає у бригаді, і 1 липня для них є траурною датою.

– Він був вірним побратимом, ніколи не відмовляв у допомозі, — розповідає про бійця його посестра Людмила.

Вдова Сергія Ольга із сумом на серці згадує загиблого чоловіка. Вона зачитала лист, який вона написала Герою. Жінка сьогодні вдячна, що про загиблого чоловіка пам’ятають, що ця втрата була недаремною.

Двоє дорослих дітей, вдова та онуки сумують за Сергієм Григоровичем, а мешканці рідної Билбасівки цінують його подвиг та зберігають пам’ять про нього.

Підготував Ігор Парубський

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини