ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсанти-танкісти водили Т-64 БВ і Т-84 вдень та вночі

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Листопада 2020, 13:48 7

Третьокурсники факультету озброєння та військової техніки Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» практично відпрацювали водіння бойових машин.

На навчально-тренувальному комплексі поблизу Харкова курсанти вдосконалювали майстерність з водіння танків Т-64 БВ та Т-84.

За словами командування навчального закладу, попередньо всі курсанти були оцінені з теоретичної складової та відпрацювали вправи на тренажерних комплексах танка.

– У третього курсу це перші заняття з водіння бронемашин уночі. Як механіки-водії вони виконали низку практичних вправ як за світлої пори доби, так і вночі, – зазначив керівник занять підполковник Володимир Троценко.

Під час практики майбутні офіцери-танкісти долали залізничні переїзди, колійні мости, пересувалися по мінних коридорах тощо.

– За час навчання в інституті я маю понад 40 кілометрів водіння танка вдень. Нічні заняття для мене – вперше. Спочатку хвилювався, але всі вправи виконав добре, – поділився враженнями курсант Євген Нікіфоров.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Репортаж