ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський відвідав Київський військовий ліцей імені Івана Богуна

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Листопада 2020, 17:39 12

Сьогодні, 12 листопада 2020 року, до Київського військового ліцею імені Івана Богуна прибув командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський, який привітав начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Героя України генерал-майора Ігоря Гордійчука з Днем народження.

Під час перебування у ліцеї генерал-полковник Олександр Сирський ознайомився з навчально-матеріальною базою навчального закладу.

При огляді внутрішньої спортивної бази ліцею – тренажерної зали, зали рукопашного бою та боротьби, спортивних зал і скеледрому командувач Сухопутних військ ЗСУ звернув увагу на якісне обладнання цих об’єктів, що допомагає ліцеїстам займатися спортом та розвивати фізичні навички. Маючи потужну спортивну базу, кваліфікованих учителів фізичної культури та керівників спортивних гуртків, ліцей дає змогу дітям постійно вдосконалюватися фізично, підсумком і результатом чого є перемоги під час участі в спортивних змаганнях.

Відвідуючи лінгафонні кабінети, генерал-полковник Олександр Сирський упевнився в тому, що в ліцеї приділяється значна увага питанню вивчення англійської мови, яка важлива в подальшій військовій службі та взаємодії з представниками країн НАТО.

Він також ознайомився зі стрілецьким та електронним тирами, де майбутніх офіцерів навчають практичної стрільби з різних видів стрілецької зброї. Відвідав капітально відремонтовану торік, обладнану сучасною технікою та меблями їдальню ліцею, відреставрований клуб ліцею, в якому проводяться урочистості, семінари та конференції, а також танцювальну залу, де відбуваються заняття з хореографії, діють танцювальні гуртки, а під час свята Дня Збройних Сил України проводиться офіцерський бал.

Начальник ліцею генерал-майор Ігор Гордійчук звернув увагу командувача Сухопутних військ на об’єкти ліцею, які також зроблені впродовж остатніх трьох років – тактичне поле, смугу перешкод, майданчик для рукопашного спорту, спортивні ігрові майданчики, мініфутбольні поля зі штучним покриттям, стадіон.

У Київському військовому ліцеї зібрано великий бібліотечний фонд (загальна кількість – 86 689 примірників: основний фонд – 52 390; навчальний фонд – 32 328; брошурний фонд – 1971), який допомагає різнопланово розвиватися ліцеїстам. Також їм доступна читальна зала бібліотеки, обладнана комп’ютерами, яка дає можливість користатися програмами підготовки до зовнішнього підсумкового оцінювання.

Одне з питань, яке цікавило командувача Сухопутних військ, ‑ це спальні приміщення, де розміщені ліцеїсти, класи для самостійної підготовки, кімнати для вмивання. Він оглянув приміщення розташування однієї з навчальних рот ліцею, а також спальне приміщення ліцеїсток.

Фото Руслана Тарасова, АрміяInform

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини