ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чергова партія сучасної автомобільної техніки для Військової служби правопорядку

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Листопада 2020, 18:15 1

Сьогодні фахівці Центральної автомобільної бази зберігання та ремонту, що дислокується на Хмельниччині, отримали чергову партію нових легкових автівок для потреб Збройних Сил України. Спеціалізовані сучасні автомобілі іноземного виробництва для перевезення засуджених та затриманих за декілька днів отримають представники Військової служби правопорядку. Ці машини замінять морально застарілі УАЗи.

– Коли прибувають представники частин, ми оперативно передаємо автомобілі та майно, оформлюємо необхідну документацію, а наші фахівці проводять коротенькі майстер-класи з водіями щодо особливостей експлуатації цих сучасних автівок, – зазначив начальник відділу зберігання майор Мирослав Сас.

Варто зазначити, що з кожним роком частина нарощує свої спроможності щодо ремонту, відновлення та зберігання автомобільної техніки. Збільшується обсяг робіт, які виконують військові ремонтники зі Старокостянтинова, удосконалюється ремонтно-відновлювальна та матеріально-технічна база частини. Покращуються матеріально-побутові умови і самих ремонтників. Проведено ремонт пункту заправки пальним, приміщень КТП, штабу, відділів та служб частини. Наразі завершується ремонт покрівлі одного зі складів автомобільного майна.

Фото автора

10
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram