Попри належність до винищувачів четвертого покоління та наявність у бойовому строю Ізраїлю сучасних F-35 і F-15, саме F-16I Sufa виконують левову частку ударних місій:…
У жовтні 2020 року на Харківщині зафіксували 4 температурні рекорди – стовбчики термометрів кілька разів піднімалися до літніх показників, залишаючи далеко позаду рекорди попередніх років, найстаріший з яких встановлений ще у 1935-му. Втім, на зміну аномально теплій осені вже підійшли перші заморозки. Чи є тепло у казармах, гуртожитках і відомчих квартирах військовослужбовців із настанням холодів, дізнавався кореспондент АрміяInform.
– Для нас украй важливо тримати на контролі всі питання життєзабезпечення казармено-житлового фонду, – розповів начальник КЕВ м. Харкова підполковник Олексій Сальний. – У нас на обліку, серед іншого, перебуває 18 діючих котелень і 19 теплопунктів, які передають тепло від міських мереж. Усі вони технічно підготовлені до опалювального сезону і з настанням холодів розпочали роботу.
Він додав, що задля заощадження бюджетних коштів військові комунальники проводять роботи зі встановлення лічильників тепла та засобів дистанційної передачі даних на вузлах розподілу природного газу, що забезпечує чіткий облік і моніторинг споживання енергоносія теплогенеруючими об’єктами.
Ще один спосіб економії – реконструкція тепломереж і заміна застарілого обладнання.
– Цього року ми провели ремонтні роботи на всіх критичних об’єктах казармено-житлового фонду області – замінили труби, насосне обладнання, засувки, що значно знизить аварійність та витрати на їх обслуговування, – продовжив Олег Сальний. – Крім того, замінили в кількох котельнях на сучасні електричні чи газові котли. Це дає як економічний ефект, так і підвищує якість теплопостачання.
Аби військові та їхні родини, які мешкають у відомчих оселях, почувалися взимку комфортно, 2020-го з бюджету Міноборони виділено понад 1 мільйон грн на обслуговування, ремонт і модернізацію тепломережевого та теплогенеруючого комплексу казармено-житлового фонду Харківщини.
@armyinformcomua
У неділю, 22 червня, Президент України Володимир Зеленський ввів у дію обмежувальні заходи щодо осіб, які ведуть бізнес з рф на тимчасово окупованих нею територіях.
На Південно-Слобожанському напрямку противник дотримується тієї ж тактики, що й попередні місяці. Основну ставку робить на піхоту. Бронетехніку практично не використовує, хіба за 10-15 кілометрів до переднього краю.
Ураження товарного потягу на тимчасово окупованій території Запорізької області, про яке стало відомо у неділю 22 червня, було завдано, коли той знаходився на залізничній ділянці між населеними пунктами Левадне та Молочанськ.
Сили оборони продовжують системно завдавати втрат російським військам. Лише за минулу добу українські підрозділи знищили десятки одиниць техніки, дронів, складів та укриттів ворога.
Українські війська уразили на Запорізькому напрямку вантажний потяг з паливом для окупантів.
Внаслідок російського удару по Слов’янську увечері 21 червня загинув 17-річний підліток, ще троє цивільних отримали поранення.
від 21000 до 120000 грн
Червоноград
63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО
від 20100 до 120000 грн
Полтава, Полтавська область
Попри належність до винищувачів четвертого покоління та наявність у бойовому строю Ізраїлю сучасних F-35 і F-15, саме F-16I Sufa виконують левову частку ударних місій:…