ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові комунальники Харківщини до зими готові

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Листопада 2020, 13:20

У жовтні 2020 року на Харківщині зафіксували 4 температурні рекорди – стовбчики термометрів кілька разів піднімалися до літніх показників, залишаючи далеко позаду рекорди попередніх років, найстаріший з яких встановлений ще у 1935-му. Втім, на зміну аномально теплій осені вже підійшли перші заморозки. Чи є тепло у казармах, гуртожитках і відомчих квартирах військовослужбовців із настанням холодів, дізнавався кореспондент АрміяInform.

– Для нас украй важливо тримати на контролі всі питання життєзабезпечення казармено-житлового фонду, – розповів начальник КЕВ м. Харкова підполковник Олексій Сальний. – У нас на обліку, серед іншого, перебуває 18 діючих котелень і 19 теплопунктів, які передають тепло від міських мереж. Усі вони технічно підготовлені до опалювального сезону і з настанням холодів розпочали роботу.

Він додав, що задля заощадження бюджетних коштів військові комунальники проводять роботи зі встановлення лічильників тепла та засобів дистанційної передачі даних на  вузлах розподілу природного газу, що забезпечує чіткий облік і моніторинг споживання енергоносія теплогенеруючими об’єктами.

Ще один спосіб економії – реконструкція тепломереж і заміна застарілого обладнання.

– Цього року ми провели ремонтні роботи на всіх критичних об’єктах казармено-житлового фонду області – замінили труби, насосне обладнання, засувки, що значно знизить аварійність та витрати на їх обслуговування,  – продовжив Олег Сальний. – Крім того, замінили в кількох котельнях на сучасні електричні чи газові котли. Це дає як економічний ефект, так і підвищує якість  теплопостачання.

Аби військові та їхні родини, які мешкають у відомчих оселях, почувалися взимку комфортно, 2020-го з бюджету Міноборони  виділено понад 1 мільйон грн на обслуговування, ремонт і модернізацію тепломережевого та теплогенеруючого комплексу казармено-житлового фонду Харківщини.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook