ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командування ОС нарощує сумісність з арміями країн – партнерів НАТО

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Листопада 2020, 8:24

У Командуванні об’єднаних сил Збройних Сил України тривають заходи колективної підготовки. Наразі особовий склад Командування нарощує спроможності та злагодженість у роботі під час командно-штабних тренувань. Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

– Військовослужбовці відпрацьовують питання управління угрупованнями військ (сил) під час оборонних операцій з проведенням контрнаступів на напрямках вторгнення противника та виконують завдання зі стабілізації обстановки у смугах відповідальності, – зазначив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, за результатами проведення стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля – 2020» структурні підрозділи Командування продемонстрували професіоналізм та належний рівень виконання службових обов’язків за призначенням, зокрема з відпрацюванням процесів за стандартами НАТО.

– Командування продовжує набувати спроможностей у новій J-структурі, ідентичній тій, що прийнята в збройних силах країн-членів Північноатлантичного альянсу. Надалі це дозволить нам організувати плідну взаємодію з підрозділами країн – партнерів НАТО та бути взаємосумісними на одному полі бою, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform Новини