ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Повітряні бої в небі Прикарпаття

Військовий вишкіл Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 10 Листопада 2020, 18:26

Планові льотні зміни відбулися в Івано-Франківській бригаді тактичної авіації. Основна тематика польотів – ведення групових та одиночних повітряних боїв на винищувачах МіГ-29. Пілоти тренувалися воювати в небі вдень і вночі у складних погодних умовах.

– За одну льотну зміну льотчики бригади виконали близько 30 польотів, – зазначає керівник польотів майор Максим Терещенко. – А загальний наліт становив понад 15 годин.

Одне з основних завдань бригади – несення бойового чергування в системі протиповітряної оборони держави, захист від удару з повітря важливих об’єктів. Аби вступити в повітряний бій і вийти з нього переможцем, треба постійно тренуватися. Тож у середньому двічі-тричі на тиждень на летовищі бригади відбуваються польоти. Така інтенсивність дозволяє підтримувати повітряний вишкіл і постійно вдосконалювати навички пілотування.

– За кожною льотною зміною – важка праця сотень військових авіаторів на землі, – каже Максим Терещенко. – У небо підіймається кілька літаків, а на землі працює вся бригада. Робота технічного та інженерного персоналу, підрозділів забезпечення починається на аеродромі за чотири години до початку польотів і завершується за дві години після приземлення всіх машин. Позаяк пілоти літають вдень і вночі, то й робочий день наземних фахівців інколи завершується за північ.

Бригада забезпечена всім, аби виконати поставлені на цей рік завдання. Тут отримали відремонтовані та модернізовані літаки й авіагас для планування льотних змін найвищої інтенсивності.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
«Цинічний удар без жодного сенсу»: у Кривому Розі російський дрон убив літнє подружжя
«Цинічний удар без жодного сенсу»: у Кривому Розі російський дрон убив літнє подружжя

У Кривому Розі російський БПЛА влучив у житловий будинок. Внаслідок атаки загинули двоє літніх людей, а їхня дев’ятимісячна онука дістала тяжкі поранення.

Три зірки на футболці і три смуги на символіці: «Динамо» та Третій армійський корпус домовились про співпрацю
Три зірки на футболці і три смуги на символіці: «Динамо» та Третій армійський корпус домовились про співпрацю

Третій армійський корпус та футбольний клуб «Динамо» (Київ) підписали Меморандум про співпрацю. Партнерство розраховане на три роки.

«Протриматися довше за сусіда» — у росії закриваються ресторани, а бізнес задихається від податків
«Протриматися довше за сусіда» — у росії закриваються ресторани, а бізнес задихається від податків

Споживчий ринок рф продовжує падіння: у країні дорожчають послуги й товари, закриваються ресторани, а малий бізнес масово втрачає клієнтів.

Ґвалтував, погрожував вбивством: повідомлено про підозру російському «асвабадітєлю»
Ґвалтував, погрожував вбивством: повідомлено про підозру російському «асвабадітєлю»

Стрілець 114-ї окремої мотострстрілецької бригади зс рф понад два місяці знущався над жінкою в Покровському районі.

Агент воєнної розвідки рф, який готував підрив газопроводу, отримав 15 років тюрми
Агент воєнної розвідки рф, який готував підрив газопроводу, отримав 15 років тюрми

Ворожого агента, який за завданням російської воєнної розвідки готував підрив газопроводу, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Є знищення!»: Повітряні Сили показали, як відбивали атаку росіян після «перемир’я»
«Є знищення!»: Повітряні Сили показали, як відбивали атаку росіян після «перемир’я»

Цієї ночі ворог випустив по Україні понад 200 ударних безпілотників, більша частина яких була збита чи придушена.

ВАКАНСІЇ
Пілот ударних БпЛА

від 20000 до 120000 грн

Львів

217 окремий батальйон 125 окремої бригади територіальної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України

Майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Оператор БПЛА, військовослужбовець в 100 -ту бригаду ЗСУ

від 22000 до 120000 грн

Луцьк, Волинська область

Кінолог, інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

--- ---