ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«НАТО-2030» – це шанс активізувати і захистити своє майбутнє

Новини
10 Листопада 2020, 17:28
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Днями Генеральний секретар НАТО  відкрив Молодіжний онлайн-саміт «НАТО-2030», мета якого – почути і врахувати думки молоді щодо миру та безпеки в процесі перспективного аналізу подальшого розвитку Альянсу. Про це повідомляє офіційний сайт Організації.

Cаміт організовано у співпраці з Мюнхенською конференцією з безпеки. В ньому взяли участь громадяни країн-членів і держав-партнерів НАТО віком від 18 до 35 років для обміну думками та онлайн-дебатів з паном Столтенбергом щодо того, як зберегти військову силу Альянсу, посилити політичну роль організації та сформувати глобальний підхід.

Форум зібрав сотні молодих людей для онлайн-розмови з Генеральним секретарем й іншими лідерами НАТО, а також серії інтерактивних дебатів, спрямованих на підтримку Альянсу у військовому сенсі, посилення його політичної ролі в глобальному вимірі.

Відкриваючи саміт, Генеральний секретар наголосив: НАТО потрібне в більш невизначеному, суперечливому та конкурентному світі. За його словами, Альянс може запропонувати стратегії подолання невизначеності, служити форумом для вирішення розбіжностей, забезпечити силу і солідарність, необхідні для вирішення світових викликів. Генеральний секретар також закликав молодих лідерів ділитися поглядами й ідеями щодо майбутнього Альянсу: «Ви – завтрашні лідери як у Північній Америці, так і в Європі – маєте найбільший внесок у нашу безпеку, тому «НАТО-2030» – це шанс для вас активізувати і захистити своє майбутнє, свободу, свій союз».

Єнс Столтенберг оголосив про створення «Молодих лідерів НАТО-2030» – групи з 14 нових лідерів з усього Альянсу, які нададуть йому інформацію, щоб повідомляти свої рекомендації стосовно нової стратегії.

Молодіжний саміт є частиною ініціативи Генерального секретаря Альянсу «НАТО-2030», спрямованої на те, щоби організація залишалася готовою протистояти викликам майбутнього, захищати своїх громадян в наступному десятиріччі й надалі.


Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій
Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Бескрестнова «Флеша» своїм радником із питань розвитку технологічних напрямів оборони.

Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти
Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти

Війна проти України та санкції змушують «Росатом» майже вдвічі скоротити інвестиційну програму й відмовитися від частини міжнародних проєктів.

Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах
Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах

Генштаб ЗСУ заявив, що не запроваджував заборони для військових на публічні заяви, інтерв’ю чи висловлення власної позиції в соцмережах.

Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки
Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки

Військовослужбовець Сергій, який після СЗЧ тривалістю в півтора роки повернувся до війська, розповів про свій досвід повернення через Армія+.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Штурман БПЛА

від 50000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

Olx Командир відділення, сержант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

RobotaUa Механік-водій БТР/БМП

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

WorkUa Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

WorkUa Геодезист, топограф, картограф

від 25000 до 75000 грн

Одеса

Військова частина А3674

RobotaUa Кулеметник

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії

Водночас частина із них потребують додаткових роз’яснень, адже не повністю розуміють усі складові механізму поновлення на службу. Про це в коментарі АрміяInform розповіли у відділі рекрутингу 18-ї Слов’янської…