ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Кінострічка «Мати Апостолів» – це історія кожної жінки, у якої син чи чоловік пішов на війну»

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Листопада 2020, 19:30 7

Сьогодні, 9 листопада, у Вінниці відбувся закритий допрем’єрний показ військової драми «Мати Апостолів». Прем’єру стрічки, яку вже зараз багато хто називає найкращим фільмом українського кіно за останні десять років, відвідали члени знімальної групи.

Коли головна героїня Софія дізнається, що літак її сина збито, вона вирушає в небезпечну дорогу, повну несподіванок та пригод. Ніхто напевне не може сказати, чи вижив її син. На цьому нелегкому шляху вона зі звичайної жінки, яка навіть не здогадується, на що здатна, перетворюється на Матір…

— Фільм — чесний та правдивий, у ньому багато документальних кадрів. Головна героїня — уособлення вольової та сильної матері-українки. Вона здатна подолати будь-які кордони й знищити всі перепони на своєму шляху, — коментує Дмитро Овечкін, продюсер стрічки.

Материнський біль головної героїні драматично переплітається з болем іншої матері, яка теж втратила в цій безглуздій війні свого сина — ополченця.

— Це історія кожної жінки, у  якої син чи чоловік пішов на війну, — коментує Наталія Половинка, акторка, яка зіграла у фільмі головну роль. — Заради спасіння дитини вона здатна на все, і навіть пекло війни її не лякає.

У загальнонаціональний прокат драма «Мати Апостолів» вийде на початку грудня.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
MilitaryArt, Новини