ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За 103 дні режиму «тиші» кількість загиблих українських військових зменшилася вдесятеро, – Президент

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 7 Листопада 2020, 14:42

Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи з робочою поїздкою на Донбасі, констатував, що за 103 дні дії встановленого з 27 липня режиму припинення вогню на Сході України кількість загиблих українських військових зменшилася вдесятеро порівняно з минулим роком. Але Україна все ще має бойові втрати, тому так важливо продовжувати рух у напрямку припинення війни та досягнення миру, заявив Володимир Зеленський.

«На жаль, є три бойові втрати за цей час, за 103 дні режиму припинення вогню. Абсолютної тиші немає, на жаль. Але якщо побачити реальні цифри, то розуміємо, що за ці 103 дні в п’ять з половиною разів зменшилася кількість обстрілів і вдесятеро – кількість загиблих українських військових», – заявив глава держави.

Президент зазначив, що зменшення кількості бойових втрат з української сторони – це результат роботи українських військових, дипломатів, делегації України в Тристоронній контактній групі та глави делегації Леоніда Кравчука.

«Це початок шляху до відновлення нашої територіальної цілісності й до припинення війни. Без таких складних кроків не буде того бажаного результату», – наголосив Володимир Зеленський.

Глава держави висловив переконання, що встановлення миру на Донбасі можливе.

«Без віри не можна перемогти. Без віри не можна жити. І без віри, я впевнений, усе було б заморожено, як і в попередні роки, і не було б ніяких кроків уперед. Тому з цією вірою живемо. Але не тільки з вірою та словами, а й з реальними кроками», – сказав він.

Вогняне відкриття курортного сезону: у  Криму запалали нафтосховища
Вогняне відкриття курортного сезону: у  Криму запалали нафтосховища

Підрозділи Middle-strike ССО ЗСУ уразили у ніч проти 7 червня нафтобазу «Семиколодезянська» та нафтовий термінал в окупованому Криму.

«Зробили там підземні Лас-Вегаси»: російські пілоти під Куп’янськом зарилися глибоко
«Зробили там підземні Лас-Вегаси»: російські пілоти під Куп’янськом зарилися глибоко

За три рокі на позиціях окупанти глибоко врилися в землю, щоб сховатися від дронів.

Розпаковка з розвалом: тероборонці розбирають окупантів до термобілизни
Розпаковка з розвалом: тероборонці розбирають окупантів до термобілизни

Пілоти FPV-дронів 117-ї бригади територіальної оборони вмілими влучаннями позбавляють російських штурмовиків засобів захисту та форми.

Спиною, задом, п’ятками: окупанти показали різні стилі прийому наших дронів
Спиною, задом, п’ятками: окупанти показали різні стилі прийому наших дронів

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка виклали добірку різанини російських штурмовиків.

Навалили росіянам, наліпили вареників: прикордонники сумістили приємне з корисним
Навалили росіянам, наліпили вареників: прикордонники сумістили приємне з корисним

Мінометники прикордонної комендатури швидкого реагування 5-го прикордонного загону після нанесення вогневого ураження по ворогу знайшли час для гастрономії.

Чучхе-путінський монстр: під Вовчанськом знищили покруча НРК з РСЗВ
Чучхе-путінський монстр: під Вовчанськом знищили покруча НРК з РСЗВ

Пілоти бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції вполювали російський НРК з північокорейським озброєнням.

ВАКАНСІЇ
Навідник танка

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Стрілець, військовослужбовець ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Кінолог, інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Юрисконсульт

від 25000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Павлоград

Старобільський РТЦК та СП

Водій (служба в ЗСУ за контрактом)

від 30000 до 100000 грн

Іванівка, Одеська обл.

2-й відділ Березівського РТЦК та СП

--- ---