ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент ввів у дію рішення РНБО про фінансування нацбезпеки й оборони

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 5 Листопада 2020, 14:11

Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони щодо пропозицій передбачити у державному бюджеті на 2021 рік для сфери нацбезпеки і оборони не менше 267 млрд гривень.

Відповідний указ №486/2020 опублікований на сайті Офісу Президента.

«Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 5 листопада 2020 року «Про пропозиції до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України», – зазначається в документі.

Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Так, згідно з рішенням РНБО України фінансування сектору безпеки і оборони у наступному 2021 році запропоновано на рівні не менше 5,93% від ВВП або не менше 267 250,9 млн гривень, що відповідає вимогам закону про національну безпеку України.

Це надасть Кабінетові Міністрів України можливість при доопрацюванні законопроєкту про Державний бюджет на 2021 рік у разі необхідності збільшити зазначені показники.

Рішенням РНБО України Кабінетові Міністрів України доручено у 2021 році вжити заходів щодо забезпечення першочергового фінансування діяльності суб’єктів сектору безпеки і оборони України за пріоритетними напрямами, зокрема:

  • розвитку сектору безпеки і оборони відповідно до стандартів НАТО;
  • виконання заходів із розробки, підготовки виробництва та закупівлі нових зразків озброєння і військової техніки;
  • посилення системи ППО;
  • розвитку Військово-Морських Сил ЗСУ;
  • реалізації державної політики у сфері кібербезпеки;
  • посилення розвідувальних спроможностей держави.

Також урядові поставлено завдання вжити заходів щодо збільшення фінансування для Міністерства оборони, органів сектору безпеки і оборони на виплату грошового забезпечення військовослужбовців, зокрема виплату винагород.

Кабінет Міністрів повинен у тримісячний термін розробити та затвердити державну цільову оборонну програму з реалізації в інтересах сектору безпеки і оборони проєктів з виконання наукових досліджень і розробок, розробок нових технологій.

Крім того, органам сектору безпеки і оборони необхідно буде у наступному році посилити фінансову дисципліну у сфері управління бюджетними асигнуваннями та забезпечити цільове, ефективне і результативне використання визначеного державним бюджетом обсягу коштів.

Після ухвалення Закону України «Про Державний бюджет на 2021 рік» Міністерство фінансів має забезпечувати своєчасне фінансування видатків Державного бюджету, передбачених для органів сектору безпеки і оборони у повному обсязі.

Читайте нас в Telegram
У Миколаєві троє постраждалих після ударів ворожих БПЛА
У Миколаєві троє постраждалих після ударів ворожих БПЛА

Ворог атакував Миколаївську область БПЛА типу Shahed. Під ударом була енергетична та критична інфраструктура.

10,5 тисячі «хороших» росіян: у СБС підсумували результативність у квітні
10,5 тисячі «хороших» росіян: у СБС підсумували результативність у квітні

З початку квітня (01–30.04) підрозділи СБС уразили 41 213 цілей противника, з них 10 577 — особовий склад.

Росія масовано атакувала цивільну інфраструктуру Одещини, є постраждалі
Росія масовано атакувала цивільну інфраструктуру Одещини, є постраждалі

Окупанти поцілили у два багатоповерхових житлових будинки в Одесі та порт.

Пішла до ЗСУ після повернення брата з полону: історія операторки дронів Анастасії
Пішла до ЗСУ після повернення брата з полону: історія операторки дронів Анастасії

Анастасія, позивний «Фунтик», — 19-річна дівчина пішла служити за контрактом. Її вибір був продиктований не лише бажанням знайти себе, а й особистою історією.

Пам’яті старшого солдата Володимира Грохоли (позивний «Піфагор»)
Пам’яті старшого солдата Володимира Грохоли (позивний «Піфагор»)

Пішов на фронт у 23 роки, бо вважав, що війна без нього «не обійдеться».

На Сумщині 12 поранених внаслідок ворожих атак
На Сумщині 12 поранених внаслідок ворожих атак

Упродовж доби російські війська здійснили серію обстрілів прикордонних територій Сумської області, застосовуючи ударні БПЛА, міномети та інші види озброєння.

ВАКАНСІЇ
Командир взводу спеціальних робіт, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій-механік

від 20000 до 20000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Стрілець

від 20500 до 120000 грн

Тернопіль

Тернопільський РТЦК та СП

Технік служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Командир відділення БпЛА

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

Бухгалтер (матеріальний стіл), військовослужбовець

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

25 Окрема повітрянодесантна Січеславська Бригада

--- ---