ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві презентували доповідь, що містить докази збройної агресії РФ проти України

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Листопада 2020, 18:43 3

Сьогодні в Укрінформі експерти презентували доповідь, яка може стати важливою частиною доказової бази для консолідованої претензії України, що зазнала збройної агресії, до РФ як держави, що вчинила збройну агресію проти нашої країни.

Доповідь представили голова Громадської організації «Безпека та взаємодія в Україні Семен Кабакаєв і доктор юридичних наук, професор національного університету «Києво-Могилянська академія» Володимир Василенко.

«Матеріали мають стати важливою частиною доказової бази, яку необхідно створити для підготовки консолідованої претензії України як держави, що зазнала збройної агресії, до РФ як держави, що вчинила збройну агресію проти України. Така претензія формалізуватиме початок процесу реалізації міжнародно-правової відповідальності РФ за збройну агресію проти України та подолання її наслідків», йдеться у презентації.

Як повідомив відповідальний за підготовку доповіді Семен Кабакаєв. матеріали цього дослідження представлені в першому позові України проти РФ, який подано Міністерством юстиції України до Європейського суду з прав людини. «Оскільки вони доводять, що всупереч офіційній позиції РФ та російській пропаганді, на Сході України в період із березня 2014 року мав місце не внутрішній конфлікт, а відбувалось продовження збройної агресії РФ, яка триває й досі», наголосив експерт.

У дослідженні надана юридична оцінка агресії Росії. Подана узагальнена та систематизована інформація щодо залучених РФ регулярних і іррегулярних збройних сил, а також воєнізованих формувань російського «казачества» та військової приватної компанії, а також факти участі цих підрозділів у бойових діях на територіях Донецької та Луганської областей із 2014 року.

У процесі підготовки доповіді експертам вдалося встановити прізвища вищого політичного і воєнного керівництва РФ, відповідального за розв’язування збройної агресії проти України та військовослужбовців регулярних і іррегулярних частин підрозділів збройних сил РФ, інструкторів, які брали участь у міжнародних злочинах.

За словами організаторів, презентоване дослідження розраховане на посилення позиції України на міжнародній арені, щоб довести, що наша країна понесла фізичні, територіальні, фінансові втрати, а відповідає за це все Російська Федерація та її керівництво.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: