ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Головнокомандувача ЗС України з Днем ракетних військ і артилерії

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Листопада 2020, 8:30

Дорогі бойові друзі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем ракетних військ і артилерії.

Сучасна українська артилерія відродилася із вогню і попелу війни, що сьомий рік триває на сході нашої держави. Воїни-артилеристи незалежної України гідно продовжили боротьбу і кращі військові традиції гармашів Війська Запорозького та артилеристів Армії Української Народної Республіки. Ім’я батька української артилерії, генерал-хорунжого Армії УНР Романа Дашкевича сьогодні гордо носить 26-та окрема артилерійська бригада.

Справжній героїзм був продемонстрований українськими артилеристами у Другій світовій війні, зокрема, при звільненні Києва.

Вас влучно називають «Богами війни», адже ракетні війська та артилерія залишаються основним засобом вогневого ураження противника та відіграли вирішальну роль у російсько-українській війні, зупинивши наступ регулярних підрозділів російської армії у серпні 2014 року.

Ви здатні виконувати бойові завдання з необхідною точністю у будь-який час доби та пори року. Отримавши колосальний бойовий досвід, українські артилеристи є, без перебільшення, одними з кращих у світі за рівнем підготовки. Задля посилення вогневої міці держави триває активне оновлення і модернізація ракетно-артилерійського озброєння Збройних Сил України.

Вічна слава і пам’ять воїнам-артилеристам, які віддали своє життя у боях за незалежну і суверенну Україну.

Дорогі військовослужбовці та ветерани ракетних військ і артилерії, дякую вам за сумлінне виконання військового обов’язку! Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, добробуту, нових досягнень і перемог в ім’я процвітання України!

Слава Україні! Слава воїнам-ракетникам та артилеристам!

Головнокомандувач Збройних Сил України

генерал-полковник Руслан ХОМЧАК

Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform Новини