ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уперше за 30 років Україну відвідала делегація Збройних Сил Йорданського Хашимітського Королівства

Прочитаєте за: 2 хв. 2 Листопада 2020, 17:09

Сьогодні, 2 листопада, відбулась офіційна зустріч начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Корнійчука з головою Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних Сил Йорданського Хашимітського Королівства генерал-майором Юсефом Ахмадом Хамедом Хнейті, повідомляє Генеральний штаб ЗС України.

Генерал-лейтенант Сергій Корнійчук ознайомив представників Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних Сил Йорданського Хашимітського Королівства з поточною воєнно-політичною ситуацією в Україні та на її кордонах. Не оминув увагою і актуальну інформацію щодо викликів та загроз у районі проведення операції Об’єднаних сил.

− Ми високо цінуємо підтримку суверенітету та територіальної цілісності України Йорданським Хашимітським Королівством у міжнародних організаціях та на міжнародному рівні, – зазначив Сергій Корнійчук.

Під час зустрічі сторони обговорили питання започаткування військового співробітництва між Збройними Силами України та Збройними Силами Йорданського Хашимітського Королівства. Також були визначені практичні напрямки подальшого розвитку військового співробітницва між двома країнами та проговорені існуючі перспективи проєктів у військово-технічній сфері.

− Процес реформування Збройних Сил України набув цілеспрямованого і системного характеру. Змінам підлягають практично всі аспекти діяльності Збройних Сил: органи військового управління усіх рівнів; система логістичного та медичного забезпечення; військова освіта і кадровий менеджмент; забезпечення військ озброєнням та військовою технікою. Для нас також був би цікавий досвід розвитку Збройних Сил Йорданії – на цьому акцентував начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук.

Після завершення зустрічі генерал-лейтенант Сергій Корнійчук висловив вдячність голові Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних Сил Йорданського Хашимітського Королівства генерал-майору Юсефу Ахмаду Хамеду Хнейті за візит до України та за підтримку Збройних Сил України.

Читайте нас в Telegram