ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

В Україні зафіксовано 7 959 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, у ЗСУ — 112

Новини
1 Листопада 2020, 10:59
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

1 листопада (станом на 9:00) в Україні 395 440 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 7 306 летальних, 161 441 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 7 959 нових випадків. Загалом проведено 3 312 549 тестувань методом ПЛР. За добу одужали 2 513 пацієнтів. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

У Збройних Силах України тривають планові заходи щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Станом на 10.00 01 листопада в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 хворіє 1701 особа. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

Всього за час пандемії одужалао 4146 осіб.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 452 особи. Кількість військовослужбовців у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 84 особи.

Нажаль у Збройних Силах України зафіксовано 17 летальний випадок спричинений захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Працівник ЗС України ( Одеська область) з 13.10.2020 перебував на лікуванні у міській клінічній лікарні міста Одеси. Результат ПЛР тестування від 18.10.2020 – позитивний.

У зв’язку з погіршенням стану здоров’я, хворий, 22.10.2020 був переведений до відділення реанімації та інтенсивної терапії інфекційних хворих. Незважаючи на усі вжиті заходи 31.10.2020 стан здоров’я пацієнта значно погіршився та почалась інтенсивна терапія, яка на жаль не дала позитивного результату. Працівник ЗС за наявної інформації мав хронічні супутні захворювання.

Висловлюємо співчуття близьким та рідним.

За минулу добу зареєстровано 112 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

 


Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями
Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями

Президент України закликав не ігнорувати повітряні тривоги, адже, за даними розвідки, росія готує новий масований ракетний удар.

«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом
«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом

Антитепловізійні плащі не допомагають російським штурмовикам сховатися від українських дронів на Покровському напрямку.

Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами
Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами

На Північно-Слобожанському напрямку воїни 704-ї окремої бригади РХБЗ застосовують FPV-дрони з термобаричними боєприпасами для ураження штурмовиків рф.

Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці
Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці

Літнього жителя Дружківки, який потрапив під удар російського FPV-дрона, евакуювали до медиків наземним роботизованим комплексом.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Кочегар

від 12600 до 12600 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

WorkUa Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Чернівці

107 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Санітарний лікар

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Olx Фельдшер до в/ч а4729

від 21000 до 24000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Механік-водій

від 30000 до 60000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

RobotaUa Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП