ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В «Айлендів» відтепер є причал для базування у порту Південний

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Жовтня 2020, 10:16

У порту Південний урочисто відкрили причал, де будуть базуватись патрульні катери типу «Айленд». Два катери «Слов’янськ» та «Старобільськ» уже стоять біля причальної стінки та будуть розміщуватись на постійній основі. Наступного року Військово-Морські Сили Збройних Сил України планують отримати ще три кораблі. Про це повідомляє АрміяInform.

У своєму вітальному слові командувач ВМС ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа зазначив, що отримання причального фронту в порту Південний визначальна подія для національного флоту.

— На виконання рішення військово-політичного керівництва України в порту Південний урочисто піднімаємо Військово-Морський Прапор. Цей захід є свідченням зміцнення позицій українського флоту та посилення наших спроможностей в Чорному морі, — сказав командувач Олексій Неїжпапа. — Як зазначив американський військовий морський теоретик та історик Альфред Мєхєн: «Військово-морська могутність починається з берега». Тому без будь-якої інфраструктури не можна побудувати флот. Тільки з берега починається успіх у морі.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: