ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Система електронного декларування та відповідальності за недостовірні дані в Україні буде збережена

Новини
28 Жовтня 2020, 8:43
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Президент України Володимир Зеленський обовязково використає своє право на законодавчу ініціативу, щоб відновити постійну й максимально ефективну роботу системи електронного декларування та невідворотність відповідальності за умисне порушення цих правил.

Про це заявили в пресслужбі Офісу Президента України.

«Українські посадовці та депутати продовжать декларувати своє майно та доходи, а антикорупційні органи матимуть необхідні повноваження для їхньої перевірки та притягнення порушників до відповідальності. Закон в Україні – один для всіх. Навіть для тих політичних сил і діячів, яким кортить підірвати систему електронного декларування», — таку відповідь дали в Офісі глави держави у зв’язку з рішенням Конституційного Суду щодо системи декларування доходів і майна чиновників і депутатів.

Як наголосили у пресслужбі, українська держава створила систему електронного декларування та контролю статків посадовців і депутатів. Елементами цієї системи є не лише обов’язок визначених законом осіб декларувати майно та доходи, а й відповідальність за недостовірне декларування, а також контрольні повноваження Національного агентства з питань запобігання корупції.

«До сьогодні ця система працювала ефективно, нарешті показавши українському народу, чим насправді володіють політики, та дозволивши притягнути до відповідальності порушників антикорупційного законодавства. Це суттєво вплинуло на формування в країні нових принципів політики та практики державного управління. Вважаємо це фундаментальним надбанням держави», — наголошується в повідомленні.

Офіс Президента зазначає, що «немає жодного шансу зупинити рух держави до максимальної прозорості та доброчесності в політиці».

«На жаль, в Україні все ще є «бізнесмени від політики», які не можуть стерпіти, що спосіб їхнього життя, майно та доходи мають бути під контролем, а отже – чесними. Але, незважаючи на протидію, відповідні інструменти в законодавстві України будуть збережені або в крайньому разі поновлені. Жодного відступу в антикорупційній роботі не допускаємо навіть гіпотетично», — наголосили в державному відомстві.

В Офісі Президента очікують публікації повного тексту рішення Конституційного суду в цій справі.

«Усвідомлюємо, що рішення Конституційного Суду остаточні та не підлягають оскарженню. Але остаточним і таким, що не підлягає оскарженню, є також і прагнення України до повноцінного приєднання до європейських та євроатлантичних структур. Невід’ємною частиною цього прагнення є обов’язок подолати корупцію в Україні, зробивши національну політику чистою», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 27 жовтня Конституційний Суд України ухвалив рішення за конституційним поданням депутатів щодо відповідності Основному закону низки положень антикорупційного законодавства та визнав неконституційними окремі його положення.


Десантники 77-го корпусу знищили ворожу РСЗВ
Десантники 77-го корпусу знищили ворожу РСЗВ

На Куп’янському напрямку десантники 77 окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади спалили реактивну систему залпового вогню росіян.

Екскомандира 155-ї бригади взяли під варту у справі про викрадення та вбивство двох братів на Київщині
Екскомандира 155-ї бригади взяли під варту у справі про викрадення та вбивство двох братів на Київщині

Колишнього командира 155-ї бригади, якого підозрюють в організації викрадення та вбивства двох братів, суд відправив під варту без права внесення застави.

Уряд звільнив заступника міністра оборони з питань євроінтеграції
Уряд звільнив заступника міністра оборони з питань євроінтеграції

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про звільнення Сергія Боєва з посади з питань європейської інтеграції.

«Ну де зек, а де розвідка?»: полонений окупант розповів, як росія кидає в’язнів на передову
«Ну де зек, а де розвідка?»: полонений окупант розповів, як росія кидає в’язнів на передову

Колишній ув’язнений Ельдар Шакіров заявив, що росія без підготовки відправляє засуджених на передову, а командири ставляться до них як до витратного матеріалу.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Навідник БТР/БМП

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

WorkUa Стрілець

від 53000 до 120000 грн

Миргород

148 батальйон 116 ОБр Сил ТрО

WorkUa Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Olx Технік служби захисту інформації в в/ч А4677

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

WorkUa Зв’язківець

від 21000 до 121000 грн

Київ

243 окремий батальйон Сил ТрО

WorkUa Оператор РЕР

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Третя окрема штурмова бригада ЗСУ