ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розпочався конкурс на кращу артбатарею у Збройних Силах України

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Жовтня 2020, 15:41

На Київщині розпочалися змагання на кращу артилерійську батарею у Збройних Силах України.

Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗС України.

Змагання проводяться за п’ятьма категоріями відповідно до роду артилерії:

  • мінометна,
  • причіпна,
  • самохідна,
  • реактивна,
  • протитанкова.

Звання кращої батареї виборюють підрозділи Сухопутних військ, Військово-Морських Сил та Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Перший день. Конкурсу на кращу артбатарею ЗС України

РОЗПОЧАВСЯ КОНКУРС НА КРАЩУ АРТБАТАРЕЮ ЗС УКРАЇНИНа Київщині розпочалися змагання на кращу артилерійську батарею у Збройних Силах України. Вони проводяться за п’ятьма категоріями відповідно до роду артилерії: мінометна, причіпна, самохідна, реактивна та протитанкова. Звання кращої батареї виборюють підрозділи Сухопутних військ, Військово-Морських Сил та Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Судді перевірять навички команд у тактичній, індивідуальній, спеціальній та спортивній номінаціях. Загалом, участь у конкурсі беруть чотирнадцять артилерійських підрозділів і залучається понад півтисячі військовослужбовців і сотні одиниць артилерійської та спеціальної техніки.Відео: прес-служба Сухопутні війська ЗС УкраїниКомандування Десантно-штурмових військ Збройних Сил УкраїниВМС ЗС України Оперативне командування "Захід" Оперативне командування "Північ" / Operational Command “North” Оперативне командування "Схід" Збройних Сил України Оперативне командування "Південь"#Краща_артилерійська_батарея_Збройних_Сил_України

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine Пʼятниця, 16 жовтня 2020 р.

Судді перевірять навички команд у тактичній, індивідуальній, спеціальній та спортивній номінаціях.

Загалом участь у конкурсі беруть чотирнадцять артилерійських підрозділів і залучається понад півтисячі військовослужбовців і сотні одиниць артилерійської та спеціальної техніки.

Відео: пресслужба Сухопутних військ ЗС України

Читайте нас у Facebook