ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ООН за шість років надала постраждалим від війни на Донбасі допомогу на 500 мільйонів доларів

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Жовтня 2020, 15:46

Організація Об’єднаних Націй протягом останніх шести років для надання гуманітарної допомоги постраждалому від російської агресії в Україні населенню виділила понад  пів мільярда доларів США. Про це повідомляється на сторінці Кабінету Міністрів України у Facebook.

«Впродовж 2014–2020 років у рамках планів гуманітарного реагування ООН на цілі гуманітарної допомоги постраждалому населенню в Україні було залучено понад 0,5 млрд дол.», – поінформували в уряді.

Зазначається, що в контексті подолання гуманітарних наслідків агресії РФ Україна співпрацює з установами ООН, зокрема, з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців, Управлінням з координації гуманітарних питань, Програмою розвитку ООН, Міжнародною організацією з міграції, Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Фондом ООН у галузі народонаселення, Дитячим фондом ООН тощо.

Крім того, за даними Кабміну, згідно з Планом гуманітарного реагування ООН в Україні на 2020 рік, передбачається допомогти понад 2 млн громадян, які постраждали внаслідок бойових дій, і станом на 22 жовтня на ці потреби мобілізувала 82 млн доларів США.

Також в уряді проінформували, що відповідно до Рамкової програми партнерства на 2018–2022 роки, упродовж п’яти років організації системи ООН планують залучити майже 675 млн доларів США на допомогу Україні. Йдеться про економічний розвиток, соціальний захист, демократичне врядування, а також підтримку щодо відновлення Донбасу.

Читайте нас в Telegram