ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

НАТО проконсультується з Україною під час формування своєї стратегічної концепції

21 Жовтня 2020, 15:14
НАТО проконсультується з Україною під час формування своєї стратегічної концепції

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтеберг запевняє, що в його доповіді про майбутнє Альянсу до 2030 року буде відображено інтереси країн-партнерів, зокрема України та Грузії.

Про це він сказав у Брюсселі під час віртуальної пресконференції, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Цього року буде доповідь експертів. Спираючись на цю доповідь, як і на консультації та пропозиції союзників, обговорення міністрів закордонних справ, яке відбудеться в грудні, я винесу на обговорення мої пропозиції для глав держав та урядів. Частиною цього процесу, як роботи експертної групи, так і моїх консультацій, що відбудуться до обговорення цих пропозицій, будуть консультації з партнерами, включно з Грузією та Україною», – запевнив генсек НАТО.

Столтенберг наголосив, що для НАТО «партнерство має велике значення».

«Грузія та Україна – партнери, яких ми високо цінуємо. Вони важливі для НАТО з багатьох причин: вони беруть участь у місіях та операціях НАТО, а також мають стратегічну важливість у регіоні Чорного моря, яка зросла. Тому тісно працювати з ними, обговорювати та слухати таких партнерів, як Україна чи Грузія, – важлива частина всього процесу переосмислення «НАТО-2030», – додав Столтенберг.

Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Новини світу та України