ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дмитро Кулеба поінформував ЄС і НАТО про втручання Угорщини у внутрішні справи України

29 Жовтня 2020, 12:55
Дмитро Кулеба поінформував ЄС і НАТО про втручання Угорщини у внутрішні справи України

Міністер закордонних справ Дмитро Кулеба поінформував Європейський Союз і Організацію Північноатлантичного договору (НАТО) про втручання Угорщини у внутрішні справи України під час підготовки та проведення місцевих виборів. Про це заявив очільник МЗС під час онлайн-брифінгу.

«Я поінформував наших колег в Європейському Союзі і в НАТО про поведінку Угорщини. Я вважаю, що втручання у внутрішні справи дружньої сусідньої країни не личить поважному члену таких організацій як Європейський Союз та НАТО», – заявив Дмитро Кулеба.

Він зауважив, що «Угорщина не припиняла блокувати засідання Комісії Україна-НАТО на найвищому рівні».

«І завжди ми виходили з того, що лише остаточне врегулювання освітньої проблеми призведе до зняття цього блокування з боку Угорщини», – додав очільник МЗС.

За його словами, повідомлення міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петера Сійярто про нібито відмову України від угорської підтримки в напрямку євроатлантичної інтеграції було прочитано невірно.

«Україна налаштована на взаємодію з усіма країнами-членами ЄС і НАТО в питаннях нашої європейської та євроатлантичної інтеграції, але це не означає, що ми будемо пропускати будь-які спроби зневажливо ставитися до наших національних інтересів», – наголосив він.

Також міністр підкреслив, що відносини між Україною і Угорщиною ніхто не припиняв та додав, що зустріч Президента України Володимира Зеленського з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном не знімається з порядку денного.

Як нагадав глава МЗС, Київ заборонив в’їзд двом угорським посадовцям у зв’язку з втручанням у внутрішні справи України під час місцевих виборів.

Стежте за нами в Instagram
Мітки: , ,
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Новини, Новини світу та України