ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Азербайджан вдячний Україні за підтримку територіальної цілісності – Ельміра Ахундова

5 Жовтня 2020, 17:10
Азербайджан вдячний Україні за підтримку територіальної цілісності – Ельміра Ахундова

Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова подякувала українському керівництву за підтримку територіальної цілісності Азербайджану в контексті конфлікту в Нагірному Карабасі.

Про це Ельміра Ахундова заявила на брифінгу 5 жовтня, повідомляє Укрінформ.

«Ми дуже задоволені заявами (міністра закордонних справ України. – Ред.) Дмитра Кулеби про підтримку територіальної цілісності Азербайджану і про те, що «заморожені» конфлікти насправді не заморожені, що вони можуть вибухнути в будь-який момент… Була також озвучена позиція Президента Зеленського, який теж заявив про те, що Україна підтримує територіальну цілісність Азербайджану так само, як Азербайджан підтримує територіальну цілісність України. Ми дуже задоволені заявами українського керівництва. Спасибі вам за цю позицію», – сказала Ельміра Ахундова.

Дипломат зазначила, що під час зустрічей у Міністерстві закордонних справ і з українськими депутатами практично всі, з ким вона розмовляла, підтримували позицію азербайджанської сторони.

За словами Ельміри Ахундової, нині дедалі більше політиків і керівників різних країн «побічно, але визнають право Азербайджану на захист своєї територіальної цілісності». Зокрема, вона назвала Пакистан, Туреччину, Афганістан, Угорщину, Латвію.

«Це нові реалії, які сьогодні входять у міжнародний вжиток, і я думаю, що це буде той самий політичний прецедент, який буде прикладом, що надихає, для всіх країн, де є заморожені конфлікти, і це змусить міжнародних посередників і керівників міжнародних організацій більш чутливо і більш чітко та принципово ставитися до таких конфліктів», – зауважила посол Азербайджану.

 

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України