ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Сьогодні святкує двадцятиріччя бригада імені кошового отамана Івана Сірка

Історія Новини
30 Жовтня 2020, 17:22
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На Харківщині відбулися скромні урочистості з нагоди 20-ї річниці від дня створення окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

– З перших днів російської агресії особовий склад нашої частини воює з ворогом, – каже виконувач обов’язків заступника командира бригади з МПЗ підполковник Артур Батістов. – Майже на всіх напрямках району проведення АТО/ООС ми билися із противником. На жаль, 63 воїни бригади поклали життя на вівтар миру в Україні. Пам’ять про них ніколи не згасне. Світла пам’ять Героям України.

У ювілейний для частини день армійці із волонтерами та представниками громадськості поклали квіти до Меморіалу Слави загиблим воїнам.

Найкращих воїнів нагороджено заохочувальною відзнакою командувача військ ОК «Схід» та грамотами від керівництва місцевих органів самоврядування.

– Ми лише відзначили, а не святкували день частини. В умовах війни на більше розраховувати й не можна. До того ж карантинні обмеження забороняють збиратися великим колом. Наразі ми, як і весь український народ, мріємо лише про остаточну перемогу над окупантами. Любов до рідної країни ми довели не раз, а як ми вміємо воювати – добре засвоїв ворог, – підсумував підполковник Артур Батістов.

Фото автора (зроблені на різних етапах розвитку частини)

 

Кореспондент АрміяInform

Склади подвійного призначення: як удари по Wildberries змусили росіян закликати до припинення війни
Склади подвійного призначення: як удари по Wildberries змусили росіян закликати до припинення війни

Українські дрони понад тиждень доставляють наші далекобійні санкції на склади найбільшого російського маркетплейсу Wildberries.

На Одещині агент рф встановлював GPS-трекери на військові бензовози
На Одещині агент рф встановлював GPS-трекери на військові бензовози

В Одеській області викрили зрадника, який мав наводити удари рф на пально-енергетичну інфраструктуру регіону.

Зірвали штурм ударом «Граду»: на Покровському напрямку воїни 152-ї бригади показали фокус «старої школи»
Зірвали штурм ударом «Граду»: на Покровському напрямку воїни 152-ї бригади показали фокус «старої школи»

На Покровському напрямку окупанти продовжують тиск у декількох районах, однак спробу підготувати новий штурм українські захисники зірвали ще до початку.

Піхотно-штурмовий контракт: МОУ розширило перелік посад
Піхотно-штурмовий контракт: МОУ розширило перелік посад

Міністерство оборони України розширило перелік посад, на яких можна підписати піхотно-штурмовий контракт.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Командир міномета

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

WorkUa Водій відділення морської піхоти (категорія B, C)

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

WorkUa Водій-кранівник, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

WorkUa Медична сестра, лікар у військовий госпіталь

від 40000 до 80000 грн

Дніпро

Новокодацький РТЦК та СП

Olx Такелажник в артилерійський підрозділ

від 20150 до 50150 грн

Луцьк, Волинська область

Olx Технік до в/ч А2800

від 23000 до 45000 грн

Радісне, Одеська область