ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

324 тис. гривень «заробили» призери змагань на найкращий інженерний взвод

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Жовтня 2020, 12:48 8

На Хмельниччині три дні тривали змагання військових інженерів видів ЗС України та Командування Сил підтримки. Конкурс присвячений Дню інженерних військ ЗСУ, який відзначають 3 листопада.

Участь у турнірі взяли найкращі інженерні взводи – переможці у Сухопутних, Десантно-штурмових військах, ВМС та у Командуванні Сил підтримки ЗС України. Під час випробування комісія оцінювала здатність взводу виконувати комплекс завдань з тактико-спеціальної, спеціальної та загальновійськової підготовки.

Окрім того, у межах конкурсу водночас відбулися змагання на найкращі відділення: інженерно-саперне, ТММ і розрахунок автомобільного крана.

Під час відпрацювання нормативів із тактико-спеціальної підготовки виконували комплексні завдання з пророблення проходів у вибухових і невибухових загородженнях вручну, обладнання мостового переходу за допомогою ТММ, виконання розвантажувально-навантажувальних робіт автокраном, підготовки мосту до підриву в умовах, наближених до бойових з урахуванням досвіду війни. Відділення змагались з обладнання мосту з комплекту ТММ-3М. Завдання вважалося виконаним, коли останній автомобіль з’їжджав із конструкції.

На «стежці сапера» заздалегідь встановили безліч пасток. Сапери змагалися у проробленні проходу в мінно-вибуховому загородженні противника вручну. Відділення висувались до мінного поля і шукали вибухонебезпечні предмети. Міни знешкоджували кішками або накладними зарядами за допомогою запалювальних трубок.

Спеціальна підготовка включала у себе дії відділення під час підриву мосту, де від дій кожного бійця залежав успіх групи. А під час піднімання та опускання вантажу за допомогою автокрана учасники показали «вищий пілотаж».

Військовий біатлон, а це біг на 2 км, виконання вправи стрільби з автомата, надання домедичної допомоги пораненому та його евакуація, увійшов до програми загальновійськового вишколу. Переможця визначали за сумарною кількістю балів.

Усі дії учасників прискіпливо оцінювала колегія суддів.

– Змагання показали високий рівень підготовки військових інженерів, – зазначив голова суддівської колегії – начальник відділу підготовки військових частин інженерних військ управління інженерних військ Командування Сил підтримки ЗСУ полковник Руслан Шутов.

За підсумками змагань переможцем став інженерний взвод полку оперативного забезпечення ОК «Схід», «срібло» у – десантників, а «бронза» – у господарів змагань. Призери отримали кубки й грошові сертифікати на суму 324 000 гривень. За перше місце – 180 тис., за друге –  90 тис., та 54 тис. за третє.

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Навчання та тренування, Новини, Репортаж