ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як працюють литовські інструктори з курсантами «Десни» на власні очі побачив посол Литовської Республіки

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Жовтня 2020, 17:10

Надзвичайний та повноважний посол Литовської Республіки Вальдемарас Сарапінас відвідав Навчальний центр «Десна» з метою ознайомлення з діяльністю військової тренувальної місії Литви в Україні.

Про це повідомляє пресслужба навчального центру «Десна».

Начальник Навчального центру генерал-майор Віктор Ніколюк і Надзвичайний та повноважний посол Литовської Республіки безпосередньо відвідали Школу підготовки снайперів, де пан Сарапінас на власні очі побачив практичну роботу литовських інструкторів із курсантами.

Наступний об’єкт у межах роботи делегації – тренажерні комплекси навчального танкового полку, де екіпажі бронемашин опановують базові навички керування танками на сучасному обладнанні.

Ще однією точкою у маршруті іноземних гостей стало парково-вогневе містечко. Представникам Литовської Республіки показали новинку в підготовці піхотних підрозділів, де відпрацьовують бій в урбанізованій території та охорону будівель.

У підсумку Надзвичайний та повноважний посол Литовської Республіки зазначив, що його країна підтримувала Україну з початку боротьби проти агресора і, найголовніше, готова це робити й надалі.

Читайте нас в Telegram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform Новини