ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Верховний Суд залишив без змін вирок ексвійськовому, який заволодів військовим майном на суму понад 850 тис. грн

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Жовтня 2020, 15:49

Верховним Судом розглянуто касаційну скаргу захисника військовослужбовця, якого було засуджено до покарання у виді 9 років позбавлення волі вироком Богунського районного суду міста Житомира від 05.04.2019 за частиною третьою статті 410 Кримінального Кодексу України.

Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Встановлено, що вказаний солдат-контрактник був оператором групи імітаційного моделювання. Маючи доступ до комп‘ютерного класу, він незаконно заволодів деталями інтерактивного комплексу загальною вартістю понад 850 тис. гривень.

Вироком Богунського районного суду м. Житомира правопорушника – військовослужбовця визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.410 ККУ та призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі, а також задоволено цивільний позов про стягнення невідшкодованої матеріальної шкоди у розмірі 597 тис. гривень.

Решту збитків повернуто військовими прокурорами спільно з нацполіцією під час слідчих і розшукових дій. Частину предметів злочину на суму 370 тис. гривень виявлено і вилучено у підприємців у Києві та Львові.

09.10.2019 ухвалою Житомирського апеляційного суду скаргу захисника обвинуваченого залишено без задоволення, вирок суду першої інстанції без змін. У касаційній скарзі сторона захисту просила скасувати рішення апеляційної та першої інстанції у зв’язку з істотними порушеннями кримінального процесуального закону.

28.10.2020 за непохитної позиції публічного обвинувачення – військової прокуратури Житомирського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону та Офісу Генерального прокурора, Верховним Cудом залишено вказану касаційну скаргу без задоволення.

Читайте нас у Facebook