ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

США у відповідь на агресію РФ проти України проводять чергову ротацію військ у Європі

Новини світу та України
28 Жовтня 2020, 18:08
Прочитаєте за: 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Сухопутні війська Збройних сил США у Європі розпочали сьому ротацію бронетанкових підрозділів у рамках місії Atlantic Resolve у відповідь на агресію Росії проти України.

Про це повідомили у командуванні Сухопутних військ США у Європі (USAREUR).

Особовий склад дістається Європейського континенту через військові і комерційні аеропорти у Німеччині, Польщі та Румунії. Матеріальні засоби перекидаються морським шляхом до бельгійського порту Антверпен.

«З початку цього тижня бойова група 1-ї танкової бригади зі складу 1-ї бронетанкової дивізії (форт Худ, Техас) прибуває до Європи з метою підтримки операції Atlantic Resolve», – повідомили у відомстві.

Бронетанкові підрозділі Сухопутних військ ЗС США впродовж сьомої ротації проведуть двосторонні і багатосторонні військові навчання із близько десятьма союзниками по НАТО і країнами-партнерами. Метою військової активності є підвищення бойової готовності, покращення бойової оперативної сумісності, зміцнення партнерства між збройними силами США та союзниками і партнерами у Європі.

Зазначається, що американські військовослужбовці, які прибувають до Європи, вживають усіх необхідних санітарних заходів в умовах епідемії COVID-19.

Місія Atlantic Resolve проводиться у рамках Європейської ініціативи США із стримування. Вона була започаткована у відповідь на розв’язану Росією війну проти України на Донбасі. Від Сухопутних військ Сполучених Штатів до місії залучено близько 6 тис. військовослужбовців, які представляють танкові, авіаційні та логістичні компоненти. Дивізійне командування Atlantic Resolve дислокується у польській Познані.


«Ефесбівцям набрид плач дитини»: комбат розповів, як його дружина з немовлям пройшла фільтрацію в рф
«Ефесбівцям набрид плач дитини»: комбат розповів, як його дружина з немовлям пройшла фільтрацію в рф

Дружина командира 132-го окремого розвідувального батальйону ДШВ із немовлям пройшла російську фільтрацію та повернулася в Україну.

«Кримський рубильник off»: СБС уразили ще 19 енерговузлів у Криму та на ТОТ
«Кримський рубильник off»: СБС уразили ще 19 енерговузлів у Криму та на ТОТ

Підрозділи СБС протягом двох діб уразили ще 19 енергетичних об’єктів у тимчасово окупованому Криму та на інших захоплених росіянами територіях.

Росіяни вбили авіаударом п’ятьох та поранили ще дев’ятьох цивільних у Слов’янську
Росіяни вбили авіаударом п’ятьох та поранили ще дев’ятьох цивільних у Слов’янську

У п’ятницю, 24 липня, російські загарбники завдали удару по Слов’янську, вбивши п’ятьох цивільних та поранивши ще дев’ятьох.

«Стараємось і на 50 кілометрів у глибину працювати»: на Олександрівському напрямку українські дрони успішно ріжуть логістику
«Стараємось і на 50 кілометрів у глибину працювати»: на Олександрівському напрямку українські дрони успішно ріжуть логістику

Дронарі 23-го окремого розвідувального батальйону 20-го армійського корпусу системно уражають російську логістику далеко за лінією бойового зіткнення.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Стаpший pозвідник-опеpатоp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Водій-заправник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Водій | Військова частина А0528

від 22000 до 120000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Діловод персоналу

від 23000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Olx Об’єднаний навчально-тренувальний центр “Поділля”, Інструктор

від 25000 до 100000 грн

Кам'янець-Подільський, Хмельницька область

WorkUa Снайпер в ЗСУ

від 30000 до 100000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП