ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана ХОМЧАКА з нагоди Дня автомобіліста і дорожника

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Жовтня 2020, 8:33 0

Щиро вітаю вас із Днем автомобіліста і дорожника.

Військова автомобільна техніка застосовується у всіх видах та родах військ сучасних Збройних Сил України, забезпечує їх оперативну та тактичну рухомість. На базі автомобільної техніки змонтовано близько 85 % озброєння. Вона використовується як засіб пересування ракетних, зенітно-ракетних комплексів, систем управління військами, артилерійських та інших систем, засобів радіоелектронної боротьби, радіаційного, хімічного, біологічного захисту, військової техніки технічного та тилового забезпечення.

За роки незалежності України воїни-автомобілісти зробили вагомий внесок у розбудову Збройних Сил і підтримання миру та безпеки у світі, гідно продовжили бойові традиції попередніх поколінь українських захисників.

Військові водії та дорожники пройшли сувору перевірку спроможностей забезпечити експлуатацію та відновлення автомобільної техніки в умовах реальних бойових дій в районі проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Сьогодні ми згадуємо полеглих побратимів, які віддали свої життя за свободу рідної землі.

Користуючись нагодою, дякую вам, шановні воїни-автомобілісти, працівники та ветерани, за тяжку працю.

Бажаю вам міцного здоров’я, родинної злагоди, переможного миру та подальших досягнень в ім’я процвітання Батьківщини.

Слава Україні! Слава воїнам-автомобілістам!

Головнокомандувач Збройних Сил України

генерал-полковник Руслан ХОМЧАК

Читайте нас в Telegram