ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У командах призовників — майстер спорту України з легкої атлетики, першорозрядники з футболу та боксу

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Жовтня 2020, 17:50

Дніпропетровщина виконала план з призову строковиків більш як на половину.

Сьогодні зі збірного пункту Дніпропетровського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулося чергове відправлення призовників. Загалом за час цьогорічної осінньої призовної кампанії з Дніпропетровщини до війська вже направлено 655 юнаків.

Як зазначив начальник відділу призову Дніпропетровського обласного ТЦК та СП підполковник Іван Іванов, усі хлопці пройшли ретельне медичне обстеження, професійно-психологічний відбір, тестування на COVID-19, а також отримали одноразову грошову виплату у разі призову.

— Усіх юнаків направляють у навчальні центри для здобуття військово-облікових спеціальностей, повідомив підполковник Іван Іванов. Служитимуть вони рік-півтора, залежно від рівня освіти. Жодного з них не залучатимуть до виконання завдань в операції Об’єднаних сил.

Також офіцер розповів, що здебільшого молоді люди з відповідальністю ставляться до виконання конституційного обов’язку та бажають служити у Десантно-штурмових військах або стати прикордонниками.

— Цієї осені в частини ДШВ уже відправлено близько 25 хлопців, — зазначив підполковник Іван Іванов. — До речі, якщо порівняти з минулими роками, є тенденція до збільшення освічених і достатньо підготовлених до служби юнаків. Вони вмотивовані й свідомо йдуть у військкомати. Так, у командах, відправлених сьогодні, є майстер спорту України з легкої атлетики, першорозрядники з футболу, боксу та інших видів спорту. Понад 70 % чоловіків до призову були працевлаштовані й, отже, за ними буде збережена середньомісячна заробітна плата та місце роботи.

Серед призовників — 19-річний Роман Мельник. Щойно розпочався осінній призов, хлопець прибув до військкомату.

— Я готувався до служби в армії — добре навчався і займався спортом, — розповів Роман під час відправлення до війська. — Мої мрії здійснилися — я стану прикордонником. Сподіваюсь, служба буде легкою й у майбутньому забезпечить певний соціальний ліфт.

Загалом з Дніпропетровщини під час призовної кампанії «Осінь-2020» у військові частини Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту Міноборони призвуть 1265 юнаків.

Фото Сергія Кравчука

7
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform Новини