ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Міноборони відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 18 Жовтня 2020, 10:24

Сьогодні, 18 жовтня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони України.

У заході взяли участь керівництво Міністерства оборони та Збройних Сил України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав три рази…

У цей день у 2014 році загинули мужні захисники України:

Солдат ПОЛУЛЯХ Сергій Володимирович.

Солдат РОВНИЙ Олександр Олександрович.

У 2016 році внаслідок збройної агресії РФ на Сході нашої держави загинув матрос ЗАХАРОВ Дмитро Андрійович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

 

Читайте нас у Facebook
«Полюють навіть на літніх людей» — росіяни з самого ранку влаштували дронове «пекло» у Херсоні
«Полюють навіть на літніх людей» — росіяни з самого ранку влаштували дронове «пекло» у Херсоні

Упродовж дня російські війська безперервно атакують Херсон ударними БПЛА, б’ючи по вулицях, транспорту та мирних жителях просто посеред міста.

«Швидкість адаптації вирішує все»: Володимир Зеленський пояснив, чому Європа вивчає досвід України
«Швидкість адаптації вирішує все»: Володимир Зеленський пояснив, чому Європа вивчає досвід України

Український бойовий досвід у сфері дронів, РЕБ та сучасної війни вже зараз стає одним із ключових елементів переозброєння Європи.

Часів Яр — горить колона росіян, наземні роботи підірвали окупантів, поліція рятує суміжників: стрім
Часів Яр — горить колона росіян, наземні роботи підірвали окупантів, поліція рятує суміжників: стрім

Біля Часового Яру розгромили колону росіян. Понад 20 окупантів рухалися зі сторони Бахмута.

«Побачив ракету над селом — і пішов у військкомат»: боєць «Орбіта» воює з перших днів великої війни
«Побачив ракету над селом — і пішов у військкомат»: боєць «Орбіта» воює з перших днів великої війни

Боєць 210 ОШП Артем на позивний «Орбіта» пішов добровольцем до війська після того, як 24 лютого 2022 року побачив ракету над рідним селом на Чернігівщині.

«Десять FPV впали поруч»: танковий екіпаж 41-ї бригади вистояв під роєм дронів на Сумщині
«Десять FPV впали поруч»: танковий екіпаж 41-ї бригади вистояв під роєм дронів на Сумщині

Танкісти 41-ї окремої механізованої бригади розповіли, як під час боїв на прикордонні Сумщини працювали під атаками FPV-дронів і підтримували українську піхоту.

Суд оштрафував заступника директора приватного коледжу, який давав «відстрочки» для ухилення від мобілізації
Суд оштрафував заступника директора приватного коледжу, який давав «відстрочки» для ухилення від мобілізації

Підроблені довідки для відстрочки від мобілізації видавали про буцімто навчання в аспірантурі в одному з приватних вишів.

ВАКАНСІЇ
Бухгалтер

від 20000 до 21000 грн

Одеса

Одеський ОТЦК та СП

Уповноважена особа

до 20450 грн

Яворів

Військова частина А3719

Начальник РЛС радіотехнічні війська

від 20000 до 50000 грн

Дубровиця

Кулеметник (військова служба за контрактом)

від 50000 до 124000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Снайпер, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Геодезист

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

--- ---